Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mióta ilyen gorombák Nagy...

Mióta ilyen gorombák Nagy Britanniában az őrök?

Figyelt kérdés
Azelőtt a "turbános" katonákkal lehetett fotózkodni meg piszkálni hogy hátha elneveti magát. De a mostani őrség már agresszív és simán letorkolják a túl közel merészkedő turistákat. Sőt, még a lovaik is harapósak. De a sisakjuk is más. Nem néznek ki olyan idétlenül. Köze van a változásnak ahhoz hogy Károly lett a király?

jan. 12. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem, a terrorveszélyhez van köze.
jan. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%
Ezek mindig ilyenek voltak. Ami változott az az hogy pofátlanabbak lettek a turisták.
jan. 12. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Le akartam írni, de a #2-es pontosan megfogalmazta.
jan. 12. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok videót láttam az olyan túristákról akik nem tisztelik az őrállók intimszféráját. Elég jó idegrendszerük van. Gondolom ezekre is képezik őket, hogy elviseljék a bunkó túristák közelségét.
jan. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
97%

"a katonákkal lehetett fotózkodni meg piszkálni hogy hátha elneveti magát."


Te vagy a taho turistak mintapeldanya.

jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Eddig sem illett piszkálni őket.

Nem volt régen ennyi ember, aki a közösségi oldalak miatt mindenképpen akart velük közeli fotót, mintha barátok lennének, és nyilván nem is terjedtek ennyire a videók.

Nekem van képem lovas őrrel. Természetesen kellő távolságra álltam és nem piszkáltam se a lovat, se az őrt. Nem is bántott senki :) Ez egyébként kb. 15 éve volt. Nem volt akkor ennyire jellemző, hogy bunkón viselkedtek volna a turisták.

jan. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy őrséget áll, ugyanúgy hivatali személy, akit nem szabad piszkálni.

Kérdező, ha bemész a Parlamentbe, a koronázási jelvények őreihez sem mehetsz oda, 2-3 m távolságot tartani kell, rád is szólnak ha közelebb mész.

jan. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A lovas őrségnél konkrétan felhívják a figyelmet, hogy a ló rúg, veszélyes a közelébe menni. Önmagadtól próbálnak megvédeni, ha már annyira sötét vagy, hogy ezt nem fogod fel.
jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
62%
Őrök rejtély marad!
jan. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!