Kezdőoldal » Utazás » Európa » Feröer-szigeteken mit lehet...

Feröer-szigeteken mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

Mit csinálnak ott az emberek? Mert oké, hogy szépek a fjordok, tényleg nagyon szépek, de azért 60-80 év alatt csak elunják azt bámulni.

A kopasz sziklákon, az állandó hidegen és szélen kívül van ott valami, amiért megérheti oda költözni? A fjordokat leszámítva.



jan. 28. 18:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Sok ember a nyugalom miatt válassza a Feröer-szigeteket, bár nem egy felkapott hely, ezzel szerintem tisztában vagy.

Az örök nyarak, a rideg, sötét telek, az időjárási kondíciók nem épp megfelelőek ahhoz, hogy sokat ott éljenek. Úgy tudom elképzelni ott az életet, hogy aki csak megteheti, télen elmegy egy másik, melegebb országba, ahol átvészeli a telet, majd nyárra visszamegy dolgozni, élni. A nyár nagyon kellemes, szép lehet ott, bár még nem jártam ott.

Valószínünek tartom, hogy sok halat fogyasztanak, biztos jó lehet.

febr. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!