Kezdőoldal » Utazás » Európa » Bristol környékén milyen...

Bristol környékén milyen látnivalók vannak?

Figyelt kérdés

Bristolba utazunk és érdekelne, hogy milyen látnivalók, szép helyek, vannak a környékén. Természeti, vidéki és városi környezet egyaránt érdekel, a lényeg, hogy 1-1,5 óra utazással elérhető legyen közösségi közlekedéssel. Amit eddig néztem az Bath és Cardiff, illetve természetesen Bristol. Az is érdekel, hogy egy-egy városban miket érdemes megnézni, a legturistásabb helyektől kezdve a kevésbé ismertekig, akár olyanok is, amik egy "átlagos" turistának érdektelen lehet elsőre.


Köszi mindenkinek! :)



febr. 15. 14:35
 1/3 BeefEater ***** válasza:
Ha érdekel az ilyen, akkor Bristolban van sok Banksy alkotás. Néha kicsit keresni kell, hogy megtaláld, de szerintem megéri. Mire végig érsz a fontosabbakon az általános városnézés is nagyjából megvolt.
febr. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekunk az SS Great Britain jott be nagyon. Clifton hid, ha szereted az ilyesmit. Bath es Cardiff is jo celpontok, utobbira viszont nem hinnem hogy eleg egy kiruccanas Bristolbol.
febr. 16. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Bristol: Floating harbour, M shed (múzeum a kikötőben) onnan elsétálni a zsilipig, felmenni a függő hídhoz, esetleg megnézni a camera obscurát ami ott van fent. Séta Cliftonban esetleg átmenni a hídon megnézni a szarvasokat Aston Vale Easta en. Ha nagyon ráértek kimenni Blaze Castle-hez.


Cardiff: fairy vel lemenni a kikötőben ott ellehet nézelődni egy pár órát, de nem ismerem annyira.


Ha túl jól érzitek magatokat megállhatok New Portba az összes életkedvetek elfog menni (ne érjetek semmihez).


Bath: passz, egyszer voltam ott.

febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!