Kezdőoldal » Utazás » Európa » Fehéroroszország milyen...

Fehéroroszország milyen ország? Érdemes egyszer elutazni oda?

Figyelt kérdés

febr. 24. 19:34
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
Én nem mennék, amúgy sem túl érdekes, jellegtelen pusztaság.
febr. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Kinek mi. Én imádom Kelet-Európát, a világ legizgalmasabb régiói között van számomra. Breszt és Minszk saját jogán is szép és izgalmas város, történelmi szempontból is kiemelkednek. Kis macerával el lehet jutni a csernobili zóna belarusz oldalára, ami szerintem elképesztően izgalmas hely, plusz az egyik utolsó olyan térség, ahol találsz vadon élő európai bölényeket. Ehhez jön hozzá a politikai helyzet, meg a fura poszt-szovjet paranoia, amit sokan utálnak, de nekem van annyi diktatúra fétisem, hogy minden apró hülyeség érdekeljen ilyen országokban.


Ha nyaralni szeretnél, klasszikus értelemben véve, akkor természetesen az egyik utolsó hely, ahova érdemes menni.

febr. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%
Tapasztalt utazóknak egyszer jó, de nem maradsz le óriási dolgokról, ha nem mész. Minszkben, Nyaszvizsban és Bresztben voltam, rendben volt, de semmi extra. Ugyanaz a közepesen érdekes színvonal, mint a balti államok egésze Riga és Tallinn kivételével.
febr. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Paczalos István ***** válasza:

Ha ott vagy, Érdemes Minszkben elmenni a Traktorgyár felé, a tetőn ott forog fent egy MTZ. :) Meg mesélték a helyiek, hogy a folyóban a gyártól nem messze több német tank van, a háborúban télen beszakadt egy komplett harckocsioszlop és elsüllyedtek

Érdemes elmenni a Kamyanitsaba, nagyon jól főznek, érdemes megkóstolni a borscsot és a Machanka Panskaját (remélem jól írtam le). Nagyjából olyan áron ettünk ott egy olyan étteremben, ami szerintem magasan üti sok magyar étterem színvonalát, mint itthon egy átlagos gyári menzán.

márc. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!