Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen oldalon tudnék utazótár...

Milyen oldalon tudnék utazótársakat találni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Néhány napra elmennék valahová, ami több mint 20 órás út kocsival. És arra gondoltam, hogy jó lenne ha tudnék találni embereket, akikkel megosztanánk az útiköltséget és a vezetést. (A kocsit én biztosítanám). Azért nem írom le, hogy hová mennék, mert még nem tudom, hogy mikor lesz belőle valami. Nincs megszervezve. Egyelőre csak ötlet, de nem is a hely a lényeg. Ilyen távra már inkább repülővel mennek mások, ha nem találok társakat, akkor én is azzal megyek. De arra gondoltam, hátha van valami oldal (Facebookon kívül, nincs vele bajom, de másra is kíváncsi lennék). Tudtok ajánlani valamit? Jó lenne, ha nem lenne anonim, mert úgy több bizalmat érzek a másik fél iránt.
febr. 28. 20:59
 1/2 lencsefőzelék ***** válasza:
100%
febr. 29. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes ismeretlenekkel szervezni ilyen nagy utat. Fűt-fát megígérnek, aztán az utolsó pillanatban visszamondják. Vagy csak szimplán idegesítő, büdös, tróger alakokat fogsz ki, akik akár tönkretehetik az utadat.


Ezek az oldalak arra jók szerintem, hogy max. 1-2 napos közelebbi kirándulásokat szervezz és ha ott megismersz pár jófej, megbízhatóbb arcot, akkor azokkal tudsz szervezni ilyen nagy utat.

febr. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!