Kezdőoldal » Utazás » Európa » Máltára március legvégén...

Máltára március legvégén milyen ruházattal készüljek? Tavaszias ott olyankor az idő, mint nálunk, vagy inkább nyárias?

Figyelt kérdés
Pólókkal, hosszú nadrággal, dzsekivel gondoltam nem lőhetek mellé annyira.

márc. 6. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
78%

Márciust nem tudom konkrétan, de mi május végén voltunk 2019-ben, és elég változó volt.

Voltunk egyszer fürdeni is, bár nem volt túl meleg se a levegő, se a tenger, de viselhető volt, viszont utolsó nap, mikor már kicsekkoltunk a szállásról, és magamra vettem pulcsit+kabátot is, hogy ne kelljen kézben cipelni, akkor sem sültem meg, simán elbírtam 😀

márc. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi tavaly március 10-12 között voltunk Máltán. Este kellett a vékony kabát, de napközben a póló is elég volt.
márc. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Érdemes mindig nézni az időjárás jelentéseket, hogy mostanában hogyan alakul.


Vannak olyan weboldalak, amik megmutatják, hogy a korábbi években mikor milyen volt az időjárás egy adott helyen. Ez sokat segíthet, de nem érdemes csak a tapasztalatokra hagyatkozni sem, mert éghajlatváltozás van, így bármikor változhatnak a korábbi trendek.


Idén Budapesten már februárban elkezdtek virágozni a fák, olyan tavaszias idő volt, most márciusban meg épp elfagynak a virágok...

márc. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!