Kezdőoldal » Utazás » Európa » Dániában mennyire fűtenek?

Dániában mennyire fűtenek?

Figyelt kérdés
Lakásokban, iskolákban mennyire van hideg vagy meleg? Utazás miatt kérdezem.

#fűtés #Dánia6
márc. 9. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudjuk mi neked a hideg-meleg.


Én megszálltam több helyen (2022-2023) és akkoriban sokat panaszkodtak, hogy nagyon drága lett a gáz és a villany.

Volt olyan airbnb, ahol ki kellett fizetnem a villanyfogyasztásomat és az ilyen kisebb panziókban is volt hogy fagyoskodtam. Az iskolákban talán 19 fokra csökkentették a hőmérsékletet.

Azóta szerintem normalizálódott a helyzet.

márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi, ma utazom. És hát 22 fok hoz vagyok szokva. Láttam, kint is hidegebb van.
márc. 10. 06:50
 3/3 anonim ***** válasza:
75%

Mint minden protestáns hátterű országban, szeretnek a fűtéssel csínján bánni és inkább otthon is pulcsiban ülni. A magyar távfűtéses panelekben felnőtt embereknek ez kellemetlen meglepetés tud lenni és 22 fokot abszolút nem tartanak normális szobahőmérsékletnek.


Persze nagyon helyfüggő ez attól még, a nemzetközi szállodaláncok nyilván tisztában vannak ezzel, de a kisvárosban a random cserediákfogadó családok nem fognak változtatni a kedvedért a szokásaikon.


Egyébként elvi szinten abszolút nekik van igazuk és mi vagyunk a pazarló hülyék, tehát érdemes lehet megpróbálni megszeretni.

márc. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!