Kezdőoldal » Utazás » Európa » Cyprus hogy lehet sengen ha...

Cyprus hogy lehet sengen ha ázsiai kontinensen van?

Figyelt kérdés

márc. 11. 19:40
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ha én Spanyolországbol belépek szemelyivel Gibraltárra mert az ugye eu és elutazom Londonba akkor szemelyivel meg tudom tenni.
márc. 12. 17:46
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert a britekhez kell útlevél
márc. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Az Egyesült Királyság-ba bár beléphetsz útlevél nélkül, de ha a Brit-szigetekre akarsz belépni, akkor is ha már beléptél az egyesült királyságba Gibraltáron keresztül, kell az útlevél. Mondom én, hogy bonyolultabbak lettek az országok az 1500-as évekhez képest, pedig az sem volt valami egyszerű :D
márc. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
De most akoor egy birttnek is ki kell váltani drága pénzen az útlevél ha a saját hazájában akar utazni. Ez olyan mintha nálunk útlevél kene a tihanyi félszigetre.
márc. 12. 21:05
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
14. Kanadába és Ausztráliába is kell nekik útlevél!
márc. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

"Ezeket én természetesen megértem hogy gajana is Franciaország része, meg Ciprus is egy görög sziget."

Ciprus nem görög sziget.


"De most akoor egy birttnek is ki kell váltani drága pénzen az útlevél ha a saját hazájában akar utazni."

Igen. Bár kérdés, hogy egy angliai angolnak mennyire a "hazája" Gibraltár vagy más több ezer km-re fekvő tengerentúli terület.


"Ez olyan mintha nálunk útlevél kene a tihanyi félszigetre."

Nem olyan.

márc. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem attól függően kell általában útlevél, hogy területileg honnan indulsz, hanem állampolgárságtól függően.

A reptéren kifelé is szét szokták választani nálunk az EU állampolgárokat a harmadik országbeliektől, hiába ugyanazzal a géppel mennek, más az ellenőrzés az országba való belépéshez.

márc. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
83%

"Tehát akkor ha én Spanyolországbol belépek szemelyivel Gibraltárra mert az ugye eu és elutazom Londonba akkor szemelyivel meg tudom tenni."


Te vagy az a fogyatékos oktondi dilettáns és/vagy troll, aki erről egy külön kérdést írt ki 1-2 hónapja és képtelen volt felfogni, hogy ez egyszerűen nincs így?

márc. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

18 ha normálisan nem tudsz megnyilvánulni normálisan hangnemben akkor inkább ne tedd.


Attól hogy erdeklodik az ember a lehetőség felől és nem rohan útlevelet csináltatni nem kene meg ilyen hangnemben minősíteni.


A 17-es pl normálisan válaszolt, köszönöm neki.

márc. 13. 22:35
 20/20 anonim válasza:
23%
Itt mindenki kettes volt földrajzból?
márc. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!