Kezdőoldal » Utazás » Európa » Románián belül hova menjünk,...

Románián belül hova menjünk, ha még sosem voltunk? Vonattal megyünk, ha lehet az alábbi városokról írjatok.

Figyelt kérdés

Arad, Temesvár, Kolozsvár, Nagyszeben, Csíkszereda, Brassó, Bukarest


Szeretnénk keveset tömegközlekedni. :)


márc. 12. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Csikszereda, Csiksomlyo. De ha mar azon a videken vagytok, szerintem vetek kihagyni Gyilkos to, Bekas szoros, Szent Anna to es meg jopar helyet.

Bukarestbe nem mennek, tul sok ott a szőröstalpú.

márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igazából a felsoroltak egyikével sem lősz nagyon mellé. Bukarest iszonyú sokat fejlődött az elmúlt években, nyilván továbbra sem világváros, de 3-4 napot simán ér.


Tömegközlekedés nélkül az összes kissé túl nagy amúgy, viszont mivel Romániában nem hagyták, hogy zsaroljon a taxis maffia, ezért van Uber.

márc. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Bukarest kivételével mindegyikben jártam, megér legalább egy napot mindegyik.
márc. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kései Sirató ***** válasza:
100%

Szovátát ajánlom leginkább és Marosvásárhelyt.


Ilyen szép Szováta:


[link]

márc. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szovátára menjetek a Medve-tóhoz, nagyon szép és hatalmas élmény. Mellette ott van Parajd, a sóbányát érdemes ott megnézni, nagyon nagy, szebb , mint ami Hallstatton van.
márc. 14. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Bukarest egy lepratelep. Arad, Temesvár határeset, a többi vállalható.
márc. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Van sok szép hely. Kolozsvár, Segesvár, Marosvásárhely gyönyörű városok. Konstancában a szabad strandok egész jók, amikor ott jártam átlátszó kék víz volt. Bukarestben az épületek rondák, a csajok szépek. A tenger környékén is sok szép lányt láttam, a legtöbbnek homokóra formája, hosszú sötétbarna hullámos haja és baba arca volt.
márc. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!