Kezdőoldal » Utazás » Európa » Flixbus-on most hogyan van ez...

Flixbus-on most hogyan van ez a poggyász dolog?

Figyelt kérdés
Nemsokára utazom külföldre, megvettem ár a jegyet, de nekem zavaros ez az egész poggyász dolog a Flixbus-nál. A honlapon leírják, hogy 1 db feladott poggyászt vihetsz magaddal plusz a kézi poggyászt, amit felvihetsz a buszra. A kézi poggyász dolog oké. Na de most ha én például egy 3XL-es ( [link] sporttáskában szeretném vinni a cuccaimat, ami nem sok lesz, akkor most azt lehet vagy nem lehet? Plusz ez a 20 kg lehet a max., afelett már különleges poggyásznak számít, honnan tudjam hány kilónyi ruha lesz benne? Ha véletlen több akkor nem fognak felengedni a buszra és nem utazhatok ki? Vagy ha nagyobb a táska mérete mint ami a honlapon van max. méret akkor sem? Lehet én vagyok a hülye, de ezt nem értem, ennyi erővel gurulós bőröndöt sem lehet vinni, mert az is jóval nagyobb mint ami a megengedett, akkor mibe kellene pakolni, háti táskába?

márc. 17. 14:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Az EGY DARAB egy darabot jelent, nincs megszabva méret.
márc. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
1 db 20 kg, 50x30x80 cm poggyász jár a jegyhez ingyen. Ez nem olyan mint a repülő, hogy lemérik, tehát ha kicsit nagyobb vagy nehezebb nem lesz semmi. De ha a sofőr fel se tudja emelni, vagy hatalmas, szemmel láthatóan túlméretes, akkor nem fogja felengedni.
márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!