Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hollandiában melyik város...

Hollandiában melyik város (ok) ban érdemes letelepedni?

Figyelt kérdés
Én főleg Rotterdamra vagy Eindhovenre gondoltam, nektek mi a véleményetek?
2010. nov. 16. 16:54
 1/3 anonim válasza:
Rotterdamról már hallottam jókat. Magyar srác élt kint több évet és azt mondta, hogy nagyon élhető! Külön említette, hogy Amsterdam és Eindhoven és Hága nem lett volna olyan jó, de már nem tudom, miért. Pedig ismerte ezeket is
2010. nov. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én Amsterdamba mennék, mert ott már eleve annyi külföldi van. Bár gondolom Hollandiában mindenhol.

Nem idegesít amúgy rajtam kívül senkit a holland nyelv? Én azt hiszem nem tudnék kiköltözni, mert rosszul vagyok annak a nyelvnek a hangzásától. Vagy meg lehet szokni?

2010. nov. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

"Nem idegesít amúgy rajtam kívül senkit a holland nyelv?"


Nekem a holland nyelv nem hangzik rondának, de mégha annak is hangzana akkor sem egy nyelv fog eltántorítani attól az országtól ahova költözni akarok.

2010. nov. 17. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!