Kezdőoldal » Utazás » Európa » Ki tud olcso szallast londonban?

Ki tud olcso szallast londonban?

Figyelt kérdés
olyan majus eleje aprilis vegere szeretnek 3-4 ejszakat..a csaladomnak 2 felnott es 1 gyerek..tudja valaki hol talalhatok olcso szallast ennyi idore?akar maganszallas is megteszi:)koszike
2010. nov. 30. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Hosteleket nézzetek..azok a legolcsóbbak,bár Londonban pont a szállás a legdrágább..
2010. nov. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én és a barátaim a Generator Hostelt szeretjük nagyon. :) Olcsó és jó az elhelyezkedése, családoknak is ajánlják. Itt a honlapja: [link]
2010. nov. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hát igen az a legdrágább.mar annyi helyen neztem par arra a par napra is piszok draga minden..koszonom a valaszokat megnezem amit kaptam :)
2010. dec. 1. 10:19
 4/4 anonim ***** válasza:

booking.com-on néz körül.

mi az euro wembley hotelben (elm road) voltunk nemrég, de mi egy héttel indulás előtt foglaltuk csak le a szállást, szóval már csak ez maradt, ami nem volt drága:-) de jó volt, mert igaz, hogy eléggé kinn van a városból, de rögtön a metrómegálló mellett

2010. dec. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!