Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri Velencébe elutazni egy...

Megéri Velencébe elutazni egy hétvégére vonattal? Mármint ha nincs karnevál?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 12:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg a vonat olcsóbb, mint az üzemanyag költsége, ha ketten mentek csak autóval. ha többen, és elosztjátok a benzinpénzt, akkor nem biztos, hogy olcsóbb.

Velence karnevál nélkül is egy élmény.:)


Mivel a kérdésedből nem derül ki, mire gondoltál, leírtam azt, amire én...

2009. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hatan lányok gondoltuk, hogy kimennénk a karneválra.

De ketten rosszul vannak a buszom, ezért vonattal terveztük. Pénteken délutáni vonattal mennék, az reggelre ér oda, este ott aludnánk, vasárnap pedig hazajönnénk.

Csak mivel számunkra megfelelő árú szállást a karneválra nem találtunk, ezért a karnevál után mennénk, mert akkora tudnánk szállást foglalni.

Csak nem tudom ilyen rövid időre (1) nap érdemes e kivonatoznunk.

2009. jan. 23. 12:38
 3/11 anonim ***** válasza:
Érdemesebb a wizzair-rel Trevisoba repülni, olcsóbban kijöttök, mint vonattal, ráadásul egy nap helyett 1 óra alatt ott vagytok. Amúgy Velence mindig szép, nem csak a karnevál alatt. Én utoljára augusztusban voltam néhány napot, és nagyon jól éreztem magam.
2009. jan. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Trevisoból vonattal félóra alatt vagytok Velencében, és félóránként járnak a vonatok.
2009. jan. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló ötlete azért is jó, mert így a karneváltól messzebb is találhattok olcsóbb szállást esetleg!
2009. jan. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen, mi is Trevisoban szálltunk meg. Itt: [link]

25 euro volt fejenként a szállás kétágyas szobában. Több szobájuk van, 6 embert kényelmesen el tudnak szállásolni. A reptérről taxival mentünk, összesen 12 euró volt a taxi. Azért is praktikusabb Trevisoban aludni legalább az utolsó nap, mert akkor nem kell idegeskedni, hogy jut ki az ember időben a reptérre. Nekünk déli 12 körül indult vissza a gép. A reptér a szállástól taxival maximum 10 perc.

2009. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

En Velencebe nem is nagyon mennek Karnevalra, hiszen annyian lehetnek, hogy szinte lepni nem lehet a neptol. Velence mindig super, mar voltam, mi autoval mentunk, es biztos, hogy meg visszafogok menni eletemben. Szerintem 1 nap az keves, legalabb 2 nap legyen, ha mar ennyit utaztok. Vonattal szerintem tul hosszu az ut, tobben irtak a repulot, ugy biztosan jobb, gyorsabb, olcsobb is.

Mindenkepp menjetek, mert nagyon-nagyon jo hely!!!!

2009. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 tade ***** válasza:
Szia. Igaza van annak, aki repulovel jonne. En itt elek 150 km-re Velencetol. Csak azt akarom mondani, hogy en anno Verona-Becs vonatjegyert fizettem 120 eurot, es nem returjegy volt. Ha szerencsed van mar 25 euroert talalsz repulojegyet :) Treviso meg tenyleg egy kopesre van Velencetol. Hat a karnevalrol annyit, hogy annyi ember van, hogy mozdulni se lehet estefele. Reggel eleg turheto a helyzet, de egy kirandulast mindenkepp meger. A vonatallomastol vaporettoval egyenes mehettek a belvarosba, ami tavaly 6 euroba kerult. Most bevezettek, hogy nyilvanos wc-ert 3 eurot kell fizetni (tiszta szegyen), tehat inkabb menjetek a mekibe vagy a burger kingbe :))). Hat roviden ennyit
2009. jan. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Augusztusban még csak 1.50 volt a nyilvános vécé. Ez durva, hogy a duplájára ment fel.
2009. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a hasznos válaszokat, sokat segítettetek.
2009. jan. 24. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!