Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből jönne ki egy utazás...

Mennyiből jönne ki egy utazás Erdélybe?

Figyelt kérdés

Szóval: egy kis fogyasztású autóval mennénk ketten (párom és én, 20évesek-FIAT UNO). A szállás tűlünk pontosan 879 km-re van. Ott még akarunk mászkálni, de max 100-150km-es körzetben. 7 napot lennénk vagy 8at, 3-4 nap mennénk el, de max 3X messzebbre. Gyergyószentmiklóson lesz a szállás, innen megyünk egyik nap: parajd.koron.medvetó, odavissza kb 350km. másik nap békás-szoros,gyilkos-tó, kb oda-vissza 300km., harmadnap meg valamerre borszék felé, vagy csak a környéken, ez is max 300km lenne. Szállás ingyen van, kaját amit tudunk, viszünk.

Az autó fogyasztása kb 5l.

Mennyiből jönnénk ki kb.? Kényelmesen


Köszi aki végigolvasta!


2011. jan. 7. 16:00
 1/4 csaby71 válasza:
Mi négy éve tettük meg ezt az utat, csak Ivó-n volt a szállás, minden nap mentünk valahova, mint ti, 1.6 os kombi astrával, 2fő + 1 gyerek, Banya tanyán volt a szállás,csoportos(haverok, ők is 2X2+1) 100 000 ből megúsztuk egy hétre(szállás,kaja,pia,benzin,belépők,souvenir,stb
2011. jan. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

szóval akk 100ban benne volt a szállás is, meg gondolom az 1.6os többet is eszik. meg plusz egy gyerek:)

köszi, most örülök, én is max 100Ere számoltam, akkor ezek szerint elég lesz:)


jöhetnek még tapasztalatok:)

2011. jan. 7. 16:37
 3/4 anonim válasza:
Az üzemanyag kb 50ezer lesz(magyar benzinárral számolva, ottanit nem ismerem). Ha dohányoztok cigit innen vigyétek mert ott kb 800ft-ra jön ki egy pall mall.
2011. jan. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jah, mi is 50et számoltunk benzinre, bár ott azért olcsóbb, mint itt. Dohányozni ritkán, max egy dobozt viszek:)


Köszi

2011. jan. 7. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!