Kezdőoldal » Utazás » Európa » Leirná vki a tapasztalatait a...

Leirná vki a tapasztalatait a Horvátországi Loparral kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra lennél kiváncsi hogy nem e igen nyugodt hely? Gondolom hogy nem olyan mint pl Makarska, de ez ugye kisebb telepules és azért nem szeretnék unatkozni estére sem. Vagy inkább Rab városba érdemes menni? Gondolom ott jobban zajlik az élet, de milyenek a strandjai??
2011. jan. 10. 18:07
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Én három évvel ezelőtt voltam a Rab szigeten nyaralni, a szállásunk Rab városban volt, de Loparra is átmentünk egy napra.Rab csodálatos kis város,sok a homokos partszakasz,az éjszakai élet is kiváló, számos látnivaló, kulturális program is akad.Én augusztusban voltam és akkor tömeg sem volt,sem a parton,sem az utcákon.Loparon egy napot töltöttünk, nekem annyira nem nyerte el a tetszésemet,Rabot sokkal inkább a szívembe zártam.

Remélem tudtam segíteni.

2011. jan. 14. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen. Remélem nekunk is tetszeni fog, mert nem igazan tudom hogy most hova mejunk. Már voltunk Krkon, Makarskan es most gondoltuk ide megyunk. akkor azt mondod hogy erdemesebb a varosban maradni? most mindenkepp homokos strandra szeretnenk menni azert valasztottuk rabot.
2011. jan. 14. 15:09
 3/5 anonim válasza:
Igen, én mindenképpen azt ajánlom.Én is voltam már például a Krk szigeten, de összehasonlíthatatlan a két sziget is például.Rab sokkal emberléptékűbb,barátságosabb és az az igazán jó benne, hogy tényleg el tudod foglalni magad bármely napszakban, ha megunod a strandot, akkor az óvárosi rész kiváló program sétálni vagy este tökjó helyek vannak.:)
2011. jan. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszi szépen! Most már csak szállásokat kell keresnem a neten, az uticél már megvan :D De olyan kevés a szállás Rab városban. inkább a mellette lévo telepuleseken van sok. na mindegy majdcsak sikerul vmit találnom.
2011. jan. 15. 15:59
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Sikerült találnod? Én is éppen azzal próbálkozom.

Képzeld, tavaly majdnem elmentünk a barátainkkal.(Lecsúsztunk, mert az utolsó pillanatban jöttünk rá, hogy a gyereknek is kell útlevél!)

Nekik tetszett, nekem (a képeken) nem!!! Totál sziklás volt. Pedig azt hittem mindenhol homok van. Szóval nagyon meg kell nézni, hogy milyen azon a részen a part!

2011. júl. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!