Kezdőoldal » Utazás » Európa » Marosvásárhelyen vagyok és...

Marosvásárhelyen vagyok és Nagyváradra szeretnék eljutni. Busz vagy vonat indul?

Figyelt kérdés
Én nem beszélem a nyelvet, de barátnőm igen. Kimentünk a vonatállomásra és egyszer azt mondják megy vonat egyszer azt hogy nem. Tudja valaki pontosan, hogy megy e vonat vagy busz?
2009. febr. 3. 15:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Menetrend nincs ott? Marosvásárhely az Tárgu Mures, Nagyvárad pedig Oradea. Legyetek egy kicsit talpraesettek! Sok magyar is van ott.
2009. febr. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az előző vagyok. Megnéztem az elvirán. 22:08-kor indul Marosról és 04:57-kor van Nagyváradon. Átszállni nem kell!

-illéspityu-

2009. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Óóó... Ez meg lep, mert nekem a kereső sem dobott ki semmit.
2009. febr. 3. 22:01
 4/4 anonim ***** válasza:

Targu Mures - Oradea

2009.02.04, szerda

*

indulás érkezés átsz. ido-

tartam

helyjegy-

[P]

pótjegy-

köteles leg-

magasabb

osztály


Bovebb információ

06:05 18:51 1 12:46 [P] 2

-

Targu Mures 06:05 csatlakozásra nem vár 354 MURES/MAROS IC ( - Budapest-Keleti pu.) Nemdohányzó vonat Nemzetközi forgalomban a helyjegyváltás kötelezo Rendkívüli helyzet alkalmával közlekedo vonat

Belföldi utazásra helyjegy nélkül igénybe veheto:Lokösháza - Békéscsaba

Szolnok 13:25

Szolnok 15:05 +>> csatlakozásra nem vár 365 ADY ENDRE IC (Budapest-Keleti pu. - Cluj Napoca) Nemdohányzó vonat Nemzetközi forgalomban a helyjegyváltás kötelezo Rendkívüli helyzet alkalmával közlekedo vonat

Belföldi utazásra helyjegy nélkül igénybe veheto:Püspökladány - Biharkeresztes

Oradea 18:51

Bovebb információ

06:05 22:56 1 16:51 [P]

-

Targu Mures 06:05 csatlakozásra nem vár 354 MURES/MAROS IC ( - Budapest-Keleti pu.) Nemdohányzó vonat Nemzetközi forgalomban a helyjegyváltás kötelezo Rendkívüli helyzet alkalmával közlekedo vonat

Belföldi utazásra helyjegy nélkül igénybe veheto:Lokösháza - Békéscsaba

Szolnok 13:25

Szolnok 19:05 +>> 407 CORONA nemz.gyors (Budapest-Keleti pu. - Brasov) Hálókocsi Fekvohelyes kocsi Nemdohányzó vonat Nemzetközi forgalomban a helyjegyváltás kötelezo Rendkívüli helyzet alkalmával közlekedo vonat

Oradea 22:56

Bovebb információ

22:08 04:57 6:49 - -

Targu Mures 22:08 642 nemz.gyors ( - Deda) Nemdohányzó vonat Rendkívüli helyzet alkalmával közlekedo vonat

[közvetlen kocsi] Deda 23:26 közvetlen kocsi

közvetlen kocsiDeda 23:45 +>> 406 CORONA nemz.gyors (Brasov - Budapest-Keleti pu.) Hálókocsi Fekvohelyes kocsi Nemdohányzó vonat Nemzetközi forgalomban a helyjegyváltás kötelezo Rendkívüli helyzet alkalmával közlekedo vonat

Oradea 04:57

2009. febr. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!