Kezdőoldal » Utazás » Európa » Athénba szeretnék májusban...

Athénba szeretnék májusban utazni. Mivel érdemes menni, vonattal vagy repülővel? Légyszi írtjatok légitársaságokat, amik nem túl drágán szállítanak oda, ill. vonatjegy árakat!

Figyelt kérdés
Köszi!
2011. márc. 13. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
A vonatjegy árát az info@mav-start.hu emailcímen megkérdezheted, viszonylag hamar válaszolnak. De a vonat út szerintem nagyon hosszú.
2011. márc. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
76%
Vonat semmiképp!Nagyon hosszú az út,majdnem 30óra,és drága is.Én 4évvel ezelőtt a skyeurope-al utaztam Thessalonikibe,oda vissza 15 000 Ft volt a repjegy illetékkel együtt.Nézegess fapados légitársaságok között és ha időben lefoglalod akkor olcsón tudsz repülni.
2011. márc. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Repülőgép!


Malév viszonylag drága, 50-60 ezernél kezdődnek a jegyek. Az Easyjet pedig nem megy Görögországba, szóval még tudom ajánlani a Wizzairt. A baj az, hogy csak Korfuba megy. Oda a legolcsóbb jegyár 6680 HUF, mármint az internet szerint... [link] Van még a Swiss, a jegyár 35'100, 45'100 HUF körüli. [link]


Nézd meg ezt is:

[link]

2011. márc. 13. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen mindenkinek!:) igen, a vonat gondolom , hogy hosszú, ezért csak akkor választanám, ha sokkal jobban kijönnék vele pénzileg, mint repcsivel, de látom, h a reppjegy sem túl drága...köszi!
2011. márc. 13. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!