Kezdőoldal » Utazás » Európa » 24 óra alatt vagy 5 nap alatt...

24 óra alatt vagy 5 nap alatt kell megérkeznie a pénznek átutalásos repülőjegy fizetésnél?

Figyelt kérdés

Mert a Wizzair-nél ez áll:

[link]


2011. márc. 21. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én úgy értelmezem, hogy a 24 óra az átutalás elindítására, az 5 nap a pénz beérkezésére vonatkozik.
2011. márc. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én is. Huh

Akkor megnyugodtam. Köszi!

2011. márc. 21. 21:13
 3/5 anonim válasza:
malév air tours-nál is 24 ó a fizetési hat. idő, de banki utalással is lehet fizetni, tehát szerintem is arra vonatkozik h 24 órán belül indítsd az utalást
2011. márc. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

szívesen segítek, ha nincs olyan ismid akinek olyan bankkártyája van ami jó! Pl. az én hitelkártyám okés hozzá, szal szívesen segítek kifizetésben... ráadásul nekem wizzair hitkártya van, szal még a foglalási ktséget is elkerülheted... lelkek1@indamail.hu Bárkinek tok foglalni fogl.díj nélkül...


Amúgy 5 nap kell a megérkezésik, 24 óra alatt csak el kell kezdeni a tranzakciót, hogy biztos oda érjen 5 nap alatt!

2011. márc. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi, hát ha ezt előbb írod akkor :) Most már mindegy.
2011. márc. 22. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!