Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan fogjak neki a nyári...

Hogyan fogjak neki a nyári angliai munka szervezésének?

Figyelt kérdés
A nyáron szeretnék Angliában dolgozni (lehetőleg Londonban, de legalábbis nagyobb városban). Az angolom inkább csak erős középfokú, ezért valami hotelre gondoltam. Takarító, vagy konyhai kisegítő. (az au-pair nem jön szóba, mert nem egyedül mennék)
2011. márc. 28. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Otthon közvetítő cég, vagy ide jöttök és nekiálltok keresgélni. Amúgy én akkor is inkább az aupairkodást javasolnám, pláne, ha még nagyo fiatalok vagytok.
2011. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2 éve mentem ki és elég kevés rá az esély , hogy itthonról tudsz intézni melót. A bevált módszer az önéletrajzod "osztogatása". Ha folyamatosan járod az utcákat 1-2 héten belül lesz melód. Itthonról a szállást szervezd meg, és ha még nincs NI numbered, akkor azt, hogy már erre sem legyen dolgod, ha kiérsz .
2011. márc. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!