Kezdőoldal » Utazás » Európa » ZENTAIAK VAGY A KÖZELBEN...

ZENTAIAK VAGY A KÖZELBEN LÉVŐK! Milyen ruha, cipő, ékszer vagy bármilyen bolt van zentán illetve zenta közelében? Légyszíves írjatok boltnevet és ha nem túl nagy kérés, hogy a mi a véleményetek róla, vagy mi van benne!

Figyelt kérdés
lehet butik, turi, piac vagy mit tudom én mi :D..köszi
2011. ápr. 10. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
51%
én nem vagyok zentai, bár vajdaságban élek. Minden utcában van butik, biztosan tudsz majd vásárolni. Bár nem tudom, hogy milyen neveket vársz, mivel Gucci boltba biztos nem fogsz belefutni... a boltoknak ált. fantázia nevük van, és ajándék boltok. nem mondom, hogy nincs szaküzlet, illetve márkabolt, de azért nem egy Szeged. :)
2011. ápr. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, nagyon sokat segítettél, nem guccira gondoltam vagy ilyesmire, csak jövőhéten utazom rokonaimhoz először zentára, és úgy hallottam, hogy jugoszláviában olcsóbbak a ruhák stb. ezért oda tervezem a nagybevásárlást, igaz ez? és konkrét üzletet véletlenül nem tudsz amit érdemes lenne megnéznem vagy próba szerencse kell hozzá?
2011. ápr. 10. 14:37
 3/9 anonim válasza:
Ha már Zentám jársz, miért nem ugrasz át Szabadkára? Ott hatalmas piac van, rengeteg olcsó ruhával.
2011. ápr. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok! kedves kérdező, először egy térképet vegyél, mivel JUGOSZLÁVIA NINCS!!!! valamikor volt, de annak a korszaknak vége, gondolom Vajdaságra gondoltál. Igen, vannak olcsón ruhák, de átlagban kínaiak, én már hosszú évek óta nem vásárolok a szabadkai piacon, szegedre megyek át ruhákat venni xD bár ez nem jelenti azt, hogy nincsenek szépek, de arra számítanod kell, hogy a piacos ruhák koppintott változatok. Egyszer vettem ott egy nadrágot, aminek az oldalán egy nagyon híres márka neve állt... mondjuk a magyarországi ismerőseim mind körbeugráltak, hogy mennyi pénzem lehet, hogy ilyen nadrágot vettem... XD szóval vannak jó dolgok is, bár a nagy tömeggel számolj, mert tele van a piac! :)
2011. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat, utolsó, igen a vajdaságra gondoltam :D akkor lehet, hogy átmegyek szabadkára, mert hallottam, hogy ott hatalmas piac van, lehet, hogy ott lenne érdemes körül néznem!tényleg köszi a válaszokat, de még írhattok, hátha tud valaki zentán valami jó kis boltot :D
2011. ápr. 10. 17:59
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én zentai vagyok, de már írtam neked, de ha véletlen nem vetted észre, akkor bemásolom ide is a szöveget:

Ha vásárolni akarsz, akkor ne Zentára gyere. :D

Van pár butik, meg pár turi és ennyi.

Butikok nevei:

Trimplex [ezt nem annyira szeretem, főleg, hogy rengeteg cucc, ami náluk van, az megtalálható a kínai üzletekben is]

Adrenalin [nagyon jó nacik vannak itt...]

Pick [ez a kedvencem. szerintem itt vannak a legjobb cuccok az összes butik közül]

meg van még ezeken kívül 1 [vagy 2], nemtudom, én ezekbe járok, viszont a legtöbb ruhámat nem itthon veszem, hanem Szegeden mert sokkal nagyobb a választék, és általában az ára is jobb.

Mindhárom butik a piac közelében van...

A turik nevét nem tudom, de van 1 a piaccal szemben, 1 a Bali közelében, és 1 a körforgalomnál.

A cipős üzletek nevét nem tudom, de én csak 1be járok Zentán, abba, aminek az üzlete a városháza alatt van, a Racer közelében.

Amúgy még van a Banjo, Boreli, meg még egy a Banjoval szemben. A cipősüzletek is nagyon közel vannak egymáshoz.

Ékszerüzlet van egypár bent a városközpontban, Pastor, stb....szerintem elég szép ékszerek vannak mindenhol. :))

A kínaiakat meg úgyis felfogot ismerni, van 1 a tiszapartnál, 1 a zeneiskolánál, 1 a valdinál, 1 a bolyánál, 1 a tornyosi úton....Meg lehet, hogy van még több, fejből nemtudom az összeset..


Amúgy ha nagyon itt akarsz venni ruhákat, akkor szerintem is inkább menj át Szabadkára. És, mint az egyik válaszoló, én is Szegedre járok ruhákat, cipőket venni leginkább, itthon csak néha vásárolok. :)


14/L

2011. ápr. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
húú..nagyon szépen köszönöm..nagyon sokat segítettél, akkor megnézem majd ezeket is, és talán szabadkára is átmegyek, örülök, hogy 14 éves vagy, mert én sem vagyok túl öreg :D mégegyszer nagyon köszönöm a részletes leírást és mindent, megy a zöld jelecske :D
2011. ápr. 15. 21:25
 8/9 anonim válasza:
75%

Bocsi, de nem tudom megállni szó nélkül, hogy ilyen nincs: a vajdaság. Vajdaság és pont. Mi sem azt mondjuk, hogy a Magyarországon. Névhatározó előtt nincs névelő. Sajnos, hogy a médiában is úgy halljuk, hogy a vajdaságban stb... Emberek, alap nyelvtan!!!

Üdv,

egy vajdasági nő

2011. szept. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
0%

Előttem hozzászólónak:


Teljesen rosszul tudod. Helyesen egy példamondat: Péter a Vajdaságban él. Helytelen lenne: Péter Vajdaságban él. Ugyanez érvényes egyes más országokra is: Péter az Egyesült Államokban él. Következő alkalommal ellenőrizd le saját tudásodat, mielőtt másokat félrevezetsz. Üdv.

2017. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!