Kezdőoldal » Utazás » Európa » Spanyolország Costa Brava...

Spanyolország Costa Brava látnivalók?

Figyelt kérdés

Costa Bravára szeretnék menni nyáron. Az egyik kérdésem az lenne, hogy Santa Susanna vagy Lloret de Mar? Melyik szebb település? Milyenek a strandok( homokos, köves)? És más egyéb információk. A másik kérdés pedig, hogy miket érdemes megnézni a környéken?

Előre is köszi.


2011. ápr. 21. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem Santa Susanna, mert nyugisabb és szebb hely, mint Lloret, és közelebb van Barcelonához is, ha be akarsz menni oda. (Van egy gyorsvasút a tengerpart mentén egészen Barcelonáig!). Lloret a legkedveltebb üdülőhely a Costa Bravan, szóval ha szereted a nyüzsgést akkor oda menj! Látnivalókból nincs valami sok a környéken, csak ha bemész Barcelonába, de ha nem akarsz akkor tudsz esetleg túrázni a környéken, mert nagyon szép, vagy Santa Susannában fölmész a faluba, ami egy dombon van és ott is vannak szép épületek. Ha Barcelonába mész ott gondolom nem kell elmondanom, hogy mennyi látnivaló van! Ha van még valami kérdésed írj!!!

:-)

2011. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, Barcelonában már tudom. Köszönöm szépen.
2011. ápr. 21. 20:25
 3/4 anonim válasza:

Itt vannak különböző települések, látnivalók, nézd meg ha gondolod: http://www.youtube.com/watch?v=9K1Z91gf0sw

Egyébként ha google-n ha rákeresel, biztos kiad pár oldalt, infot. :))

2011. ápr. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Bocs,hogy nem a kérdésedre válaszolok,de én voltam Costa Bravan is és Costa Doradan is!Ha igazán szépet akarsz látni akkor Costa Dorada az igazi,azon belül pedig SALOU!!Van egy nagy élménypark a Port Aventura!nagyon király!Barcelónát is meg tudod nézni innen is.Madrid is nagyon szép ,bár az elég messze van.De ha Lorettbe mész akkor is ugorj át Salouba,csodaszép hely!!!
2011. ápr. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!