Kezdőoldal » Utazás » Európa » A nemzetközi vonatokon, amik...

A nemzetközi vonatokon, amik pl. Prágába, Velencébe mennek, van WC?

Figyelt kérdés
Nem a hálófülkésen vagy fekvőhelyesen, mert ott tudom, hogy van, a sima nappali ülőhelyes vonatokra vagyok kíváncsi, amik mondjuk reggel mennek, és kora délután ott vannak.
2011. ápr. 22. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:

ez valami vicc?

minden vonaton általában kocsinként van egy wc és külön mosdófülke

egy sima régi személyvonaton is

sőt külföldön HÉV.eken is van

de a buszokon is van wc, csak azt sokszor nem lehet használni

2011. ápr. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ez nem igaz első. Azokon az új(!) vonatokon amik úgy néznek ki belülről mint egy busz, és nagyok az ablakai, egyáltalán nincs wc. Ez biztos, mert egyszer majd'be pisiltem, körbejártam az egész vonatot, meg is kérdeztem és nem volt.
2011. ápr. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves utolsó: ez itthon volt? Mert azért egy 7 órát haladó vonaton csak kell lennie, nem?
2011. ápr. 23. 00:43
 4/6 anonim ***** válasza:

akkor nem találtad meg, de biztos hogy van wc

ma magyarországon úgy nem közlekedhet vonat ( meg semelyik országban sem) hogy motorvonat esetében legalább 1, kocsikból álló vonat esetében kétkocsinként legalább egy wc ne legyen


olyan van, hogy le van zárva, mert rossz

de olyan hogy nincs olyan nincs

nem találtad, akit kérdeted az sem tudta,, vagy ha több kocsis volt akkor nem abba a kocsiban volt a működő wc

2011. ápr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez a nemzetközi vonatok esetében is így van gondolom.
2011. ápr. 23. 00:51
 6/6 anonim válasza:
Igen van mindegyiken, ne parázz :) én is sokat utaztam már olyanokkal és minden esetben volt...
2011. máj. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!