Kezdőoldal » Utazás » Európa » Magyar diákigazolvánnyal...

Magyar diákigazolvánnyal kapok kedvezményt az olasz vasúton?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy itthon a külföldi diák érvényes és ugyanúgy diák jegyre jogosult a német barátnőm, de vajon én Olaszországban kapok kedvezményes jegyet? Vagy nemzetközi diák kell?
2011. máj. 17. 10:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nemzetközi diák kell. Mivel a magyar diákigazolvány egy az egyben magyar nyelvű, a külföldi meg néz, mint a hülye, mert nem érti, mi az... (tapasztalat)
2011. máj. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tehát akkor nemzetközi diákkal kaphatok kedvezményt? Mértékét tudod esetleg?


Köszi!

2011. máj. 17. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Nemzetközivel szerintem igen. A mértéket sajnos nem tudom. De esetleg nézd meg az adott társaság weboldalán, fel szokták tüntetni. :)
2011. máj. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nemzetközi diákkal se vedd készpénznek, hogy kapsz. Mi kb. fele helyen kaptunk, fele helyen nem kedvezményt (közlekedési eszközöknél). Amikor nem volt nemzetközi diákom, néha bemondásra is kaptam kedvezményt külföldön (pl. lengyel vasút). Általában csak az ottani állampolgár diákok kapnak kedvezményt.
2011. máj. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!