Kezdőoldal » Utazás » Európa » Fiatal 20 év körüli párokat...

Fiatal 20 év körüli párokat kérdezek akik külföldre mennek nyaralni (és nem "kőgazdagok')! Hova mentek? Illetve hova mentetek tavaly?

Figyelt kérdés

Barátommal ismét szeretnénk külföldre menni nyaralni.Tavaly Nei Poriban voltunk de nemvolt egy nagy szám.:/

Busszal mennénk mivel a repülő drága ..milyen lehetőségek vannak ?Sok utazási iroda ajánlatát megnéztem , de több szem többet lát :)

ti hova mentek?

19/L


2011. máj. 26. 12:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Segítek nektek utat keresni, ha elmondod, kettőtöknek költőpénzzel, mindennel együtt mennyi keret van rá, és mik az elvárásaitok/milyen helyeket szerettek/mi fontos, mi nem.
2011. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Mi volt a baj Nei Porival (nem voltam még, azért kérdem)?
2011. máj. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Köszi szépen :) Hát magára az utazásra szállással olyan 60-70E forint /fő (tudom nemsok, de össz-vissz olyan 250 max 300E forintot viszünk mindenre, tehát ebből megy a szállás+utazás, fakultatív programok,reggel,éttermek,nasi stb)

Én szüleimmel már nagyon sok helyen voltam (Görögországon belül is)tehát van mihez viszonyítani és ez alapján mondom h Nei Pori nem tetszett annyira.Nagyon kicsi az egész falu, az éjszakai élet kimerült az éttermekben,a tenger nagyon piszkos volt mivel a homok felkavaródott, semmi hal nem volt, kagylót sem lehetett gyűjteni búvárszemüveggel kb 1 méterig lehetett ellátni a viz alatt :/

Korfu Sidarit néztem felis tettem kb 2 kérdést hogy milyen hely de aza bajhogy nagyon megoszlanak a vélemények mindig van 1-2 akik nagyon lefikázzák, és ez elbizonytalanit.. nem szeretnék ugy járni mint tavaly...

szeretnék olyan helyre menni ahol szép tiszta a víz és a part, nagy a nyüzsi éjszaka , vannak éttermek,boltok,bárok meg minden.apartman tökéletesen megfelel ha medence is van mégjobb :)fakultativ vmi jó programra szeretnénk elmenni...:)ja és fontos hogy ne legyen kihalt lepukkant a város , de ezt lehet hogy irtam már :)

2011. máj. 26. 13:04
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Szia én Bulgáriát javaslom.. Szép, olcsó.
2011. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Miért drága a repülő? A fapadosokkal kb 20-30 euróból eljutsz bárhová. Én biztos nem zötykölődnék busszal,ami szerintem drágább is.
2011. máj. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
100%

Mi a baratommal Korfura megyunk, allitolag nagyon szep es a szallas+busszal az ut jovet menet kerult 300 euroba. Juliusban mar foszezon van es szerintem egyaltalan nem sok,

amugy mi acharavira megyunk.

Sok sikert!

2011. máj. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

hát azért 20 euróbol tehát nagyjából 5.000 forintból eljutni bárhová :D az szépis lenne :D:)

egyébként igen tudom hogy kb 30-40 ezer HUF ból kijön egy repcsijegy csakhogy erre még rájön a reptéri illeték ami megint 20-30 ezer és a kerozin ami 7000 forint ..tehát igy már nemis olyan olcsó nemigaz?

2011. máj. 26. 13:28
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
50 ezer ft a repulo mindennel egyutt Kretara. Ott aztan van ejszakai elet.Nagyon bulis hely,csak fiatalok
2011. máj. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

gondolom most májusban...nekünk július végére kéne mert addig vizsgáim vannak...

azért elmondod hogy hol láttad?

2011. máj. 26. 13:34
 10/28 A kérdező kommentje:
mondjuk mindegy mert mégha 50E is a repülő akkoris még 50 a szállás és akkor máris 100nál tartunk azmeg már sok sajnos :)
2011. máj. 26. 13:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!