Kezdőoldal » Utazás » Európa » Korfun belül melyik településr...

Korfun belül melyik településre érdemes nyaralni menni (fiataloknak)? Moraitika/Messonghi-ról vélemények?

Figyelt kérdés
Sidariról nem olvastam jókat ugyhogy azt elvetettük...
2011. jún. 5. 00:17
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Ami "kell":

-Tiszta (nem profi)búvárkodásra alkalmas víz

-Tiszta, nem "kihalt" strand

-Éjszakai élet,bárokkal,boltokkal,éttermekkel és szórakozóhelyekkel

-A parton lehetőleg legyen zuhanyzó

-Szépen kiépített legyen a település, nem lepukkant házakkal

-látványosságok,vagyis helyek ahova érdemes "kirándulni" menni..


nagyon köszi ha valaki válaszol :)

2011. jún. 5. 00:21
 2/14 anonim ***** válasza:
Korfu nagyon kicsi, bárhol szálltok meg, bérelt robogóval bejárhatjátok az egész szigetet. Mi Paleokastritsán voltunk, mert ott a legszebbek és legtisztábbak a strandok, de este mindig átmentünk Korfu városba vagy valamelyik keleti parti településre, ahol rengeteg szórakozóhely van.
2011. jún. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
igen csak... ugyan jogsim az van de még sose vezettem robogót tehát ...egy idegen országba elkezdeni ..necces...
2011. jún. 5. 11:03
 4/14 anonim ***** válasza:
Autót is nagyon olcsón lehet bérelni. Egyébként én is ott robogóztam először, és még jogsim sem volt. A tesóméra béreltük a robogót. Pillanatok alatt bele lehet jönni, nem kell gyorsan száguldozni, mivel kicsik a távolságok, akkor is kényelmesen elérsz bárhová, ha harminccal csorogsz.
2011. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
mi Sidariban voltunk es nagyon elveztuk, szep hangulatos kicsi falu. Kozel van a Canal de mour (nem tudom jol irtam-e) szerelmesek csatornaja,amit ha atusztok a helyi monda szerint 30 evig a paroddal maradtok. (Marmint ha a paroddal mesz) Kozel van Peroulades, onnan gyonyoru a naplemente, a sziklak olyanok mintha egy kessel elvagtak volna es Paleokastrica ami szinten nagyon szep. Nekem nagyon nagyon tetszett, mondom ezt ugy, hogy tobb helyen is jartunk mar a szigeten mert ugyebar nem nagy, tehat akarhova el tudsz jutni par ora alatt :) azert azt javaslom, nezzetek meg Sidarit is ha mentek, szerintem nem fogtok csalodni. Jo utat!:)
2011. jún. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
uccso vagyok, az lemaradt meg, Moraitika M nagyon szep, de a partja szinte mindehol kavicsos. Ha nem kedvelitek annyira a kavicsos partot nem jo otlet :)
2011. jún. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi h írtál!Igen Sidari is egy lehetséges opció csak akik rosszat írtak róla azok tényleg nagyon lehúzták és ez elkedvtelenített kicsit :/...

Sidariból mennyi idő alatt lehet eljutni robogóval paleokastritsa-ra? azt olvastam h ez a legszebb hely egész Korfun , de sajnos ide nem találok szervezett utat...:/

2011. jún. 5. 14:22
 8/14 anonim ***** válasza:
kb 30 km, mi robogoval mentunk :) mehettek tobbfele utvonalon is, autoval kb egy 20 - 25 perc. Gps-t ha visztek elvisz benneteket oda es igen valoban Sidaribol a legidealisabb oda ellatogatni. Egyebkent az kimaradt, hogy sidariban a homokos tengerpart miatt ne varjatok kristalytiszta vizet, hiszen soka turista es felkavarjak...Paleokastrica kicsit kavicsos es ott valoban kristalytiszta vizet talaltok, plusz zold benyulo kis sziklakat(Sidariban ugye tobbnyire homokkosziklak vannak)
2011. jún. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ja es ha utkozben megallitana benneteket egy bacsi aki bort arul nehogy vegyetek mert amit kostoltat nagyon finom de amit kaptok uvegbe igazi lőre :))))
2011. jún. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
es perouladest ki ne hagyjatok, elkepeszto :)
2011. jún. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!