Kezdőoldal » Utazás » Európa » Milyen az időjárás szept...

Milyen az időjárás szept közepe-vége felé görögbe?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe mennénk,ha midnen igaz 17-től, még pontos uticél nincs, hezitáunk néhány helyszin közt.
2011. jún. 20. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Mi voltunk egyszer így és dög meleg volt, olyan, mint augusztusban. Barnára sültem.Ami viszont más,hogy a partról becsomagolták a napernyőket stb és pár bolt már bezárt.De az időre nem volt panasz, az tuti.
2011. jún. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom,hogy csak Dél Görögországba utazzál,ha szeptemberben tervezed a nyaralást.Krétán,Rodoszon és a délebbi régióban ,biztos jó időd lesz.De Korfún és az északi részen inkább olyan kirándulós.Bár kifoghatsz ott is egy melegfrontot ,de én már többször is rá..csesztem a szeptemberi utazásra.Korfu,Neos Marmaras,Thassos egy pár példa ahol nem volt túl jó idő mikor ott jártam.
2011. jún. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sarti, neos marmadas, paralia, kefalonia...ezek johetnek szoba... ezek kozul?
2011. jún. 20. 20:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Kefalonia vagy Zakinthos.Mind a két sziget gyönyörű.Zakinthoson tengeri teknősöket is láthatsz,esetleg fókát is.Nézd meg a Corelli kapitány mandolinja című filmet,Kefalónián játszódik.
2011. jún. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sarti.

A szigetben az a rossz, hogy drága és kicsi a part, Sartin végeláthatatlan homokos tengerpart van, a szállások a part mentén húzódnak végig.Én 10 évig jártam Görögbe és SArti a favorit.

Paralia egy nagy tinidiszkóközpont, azt utáltam.

Asprovalta egybeépült egy kisebb várossal és mi abban a városban is voltunk, az is nagyon klassz volt.

2011. jún. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Mi négyszer voltunk szeptemberben Sartin. Egyszer volt, hogy esős időszakot fogtunk ki. Hideg nem volt, így rájöttünk, hogy fürödni esőben is lehet.:-) A tengerpartja csodás, a víz kristálytiszta, az emberek kedvesek... Nekem mindig ez lesz a szívem csücske.:-)
2011. jún. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!