Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hova érdemes nyaralni menni...

Hova érdemes nyaralni menni Erdélyben?

Figyelt kérdés
Ha esetleg tudtok linkelni vendégházakat,panziókat azt megköszönném! :)
2011. jún. 28. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:

mi itt voltunk 3 éve [link]

innen ellehet jutni aztán parajdra is, ott van sóbánya, szovátán ott a medve tó ami annyira sós vizű, h nem süllyedsz el benne. Érdemes utközben megállni Nagyváradon, Kolozsvéron, Marosvásárhelyen.Nagyváradon is esetleg tudok olcso szállást.

2011. júl. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Tordai sobanyaba is mindenkepp menjetek el, olcsobb es szebb mint pl a parajdi.
2011. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A Békási szorost, a gyilkos tavat, a Szent Anna tavat, a tordai büdös barlangot, a parajdi sóbányát, és a Medve tavakat mindenképpen látnotok kell.

Mi Lövétén voltunk, egy pici faluban, ahonnan csillagtúra szerűen néztük meg ezeket a helyeket.

2011. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,ment a pacsi! :)

Jöhetnek még!

2011. júl. 4. 10:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Gyilkos tó is nagyon szép, ill. Tusnád. De ha már arra jártok van annyi szép város, pl Csikszereda, Sepsiszentgyörgy.
2011. júl. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

:) Mi is Lövétén voltunk, vagyis a hozzá tartozó Szelterszen, a Vargyas völgyében, egy faházban. (ha esetleg érdekel, adok elérhetőséget, mert sajna már nem hirdetik magukat neten) Gyönyörű az a völgy. És ahogy előttem is írták, onnan nagyon jól lehet kirándulgatni erre-arra. Rengeteg a látnivaló.

De én mindenképpen valahol Székelyudvarhely és Csíkszereda közt ajánlom, hogy megszálljatok.

2011. júl. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Miley91 válasza:
Az előbbiekben elhangzott sóbányát én is javaslom,nagyon jó hely, továbbá Torockót is,igazán szép kis hely.Kolozsvárra is érdemes elmenni,nekem az is nagyon tetszett!
2011. júl. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
12:59 vagyok. Torockó, tényleg! Azt sem lehet kihagyni. De azt útba is lehet ejteni, akár oda-, akár visszafelé úton.
2011. júl. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!