Kezdőoldal » Utazás » Európa » Lesz gond a határon?

Lesz gond a határon?

Figyelt kérdés
aug. 1én jár le az útlevelem. ha mondjuk júl 25-30 ig mennék ukrajnába belémkötnek a határon?
2011. jún. 29. 11:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, de kitudja :/ Régen voltam már ott.
2011. jún. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ha július 30-án még érvényes az útleveled akkor mibe kötnének bele??
2011. jún. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, csak azért kérdezem mert hallottam hogy van ahová csak úgy léphetsz be ha még fél évig legalább érvényes vagy valami ilyesmi. attól még hogy ésszerűtlen megtehetnék hogy piszkálnak vele:) csak gondoltam hátha van valaki aki járatos arrafelé :)
2011. jún. 29. 13:28
 4/8 anonim ***** válasza:
Ameddig érvényes útleveled van addig nem kötekednek csak mondani fogják hogy hamarosan lefog járni.
2011. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak ha vízumot kell igényelned, akkor fognak elutasítani, ott feltétel az, hogy még legalább hónapig érvényes legyen az útleveled.
2011. jún. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Nem kötnek beléd.

ukrán

2011. jún. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem még most is úgy van hogy ha külföldre utazol (főleg nem sengeni országban) még min. félévig érvényesnek kell lenni-e az útlevélnek.
2011. jún. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
22:04 EZ ÍGY VAN...ÉS LESZ GOND,HA NEM CSINÁLTATSZ UJJAT!ISMEREM AZ UKRÁN HATÁRT...
2011. júl. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!