Kezdőoldal » Utazás » Európa » Romániában mit érdemes, lehet...

Romániában mit érdemes, lehet meglátogatni? Hova érdemes romániába utazni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 10. 20:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen messze szeretnél menni. Székelyudvarhely környékét érdemes bejárni.Onnan már közel van Csíksomlyó, vagy a Madarasi Hargita, amit szerintem, ha ott jár az ember, nem szabad kihagyni.Itt megnézheted a Gyilkos-tavat, a parajdi sóbarlangot, a Medve-tavat. Kicsit messzebb van a Békás-szoros, de megéri elmenni, mert gyönyörű hely, igaz, ott az emberek nem voltak valami barátságosak. Egészen délen pedig a Fogarasi havasok, Románia legmagasabb pontja, innen állítólag, ha tiszta az idő, akár a Fekete-tengerig is el lehet látni.Mi ezt sajnos nem tapasztalhattuk, mivel elég borult volt az ég, de már a felhők között jártunk.Ez mind csodálatos élmény volt, csak ajánlani tudom ezeket a helyeket. Remélem tudtam segíteni, jó kirándulást!
2011. júl. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

20.25-ÖS

Mindent leírt amit én is írni akartam.

Nagyon szép Erdély.

2011. júl. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Itt már mind jártam :)

Esetleg messzebb valahova.. A tengeren voltam, idén megyünk a deltába. Ezen kívűl valamerre érdemesé elmenni?

2011. júl. 10. 20:45
 4/12 anonim válasza:

Passz, szerintem is mindent leírt az első. Hargita? Marosvásárhely?(közvetlen a határ mellett.)

Amúgy ha ez kevés amit az első leírt neked, akkor nézz utána neten, hogy "Erdély látnivalói,érdekességei" Ilyesmi...

2011. júl. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem mondani Székelyudvarhelyen lakok.

MArosvásárhely nemigen van a határ közelibe :)

2011. júl. 11. 12:53
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor ez egy teszt volt?
2011. júl. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem hanem, hogy romániában kicsit máshol lehete valami látni valót látni. Csak mondom elfelejtettem írni, hogy itt lakok és ezen kívűl valamit.
2011. júl. 11. 16:36
 8/12 anonim válasza:
De jo fej vagy! :)) Kulfoldieket kerdezel arrol, hogy mit erdemes megnezz a sajat orszagodban :)))
2011. júl. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Gondoltam van romániai is mert láttam valahol ilyen topicot csak nem tudom már hol.
2011. júl. 11. 19:12
 10/12 vachement_con ***** válasza:

constanta

[link]

(nézd meg a képeket !!!!!!!!)

Tucc románul?

2011. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!