Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet Angliában pincérk...

Hogyan lehet Angliában pincérként elhelyezkedni?

Figyelt kérdés
Sok embertől halottam már ,hogy pincérkedéssel kezdte a kinti életet ,miközben nem is volt semmi végzettsége ebben a szakmában.
2011. júl. 11. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Fellszállsz egy repülőre, kibérelsz egy olcsó szobát, körbemész a városban, és minden olyan helyre beadod a CV-d, ahol szívesen dolgoznál, illetve ahol ki van írva hogy "Staff Wanted" Ilyen állásoknál nyugodtan beleírhatsz kamu állásokat, pl. hogy már dolgoztál pincérként, mert az angolok nem néznek utána a magyar referenciának.
2011. júl. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És papírt nem is kérnek róla?
2011. júl. 11. 21:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Vagy szerezni kell valami hamis iratot?
2011. júl. 11. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
általában nem kérnek iratot! legalábbis sem tőlem, sem pedig más ismerősömtől nem kértek, pedig mindannyian úgy kerestünk munkát, ahogy az előbb megírtam. még egy fontos dolog. hacsak nem valami nagyon komoly állásra jelentkezel, akkor itt Angliában nem a papír, hanem a tudás számít. én is pincérként kezdtem, ma már a saját szakmámban dolgozom, nem mondom, rohadt nehéz volt 10 óra álló munka után nyelviskolába járni, de muszáj volt hogy jobb munkát kapjak!
2011. júl. 12. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet!
2011. júl. 12. 09:38
 6/8 KaTriinn ***** válasza:
Az egyik nagyon jó barátom kint él Londonban és pincérkedik. Most akarja otthagyni azt a helyet. nem azért mert rossz, hanem mert valami ujat akar. Ha érdekel akkor írj privát e-mailt és letudok írni pár infot. Pl telefonszámot, helyet, stb. Lehet ő tudna segíteni neked!
2011. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon kedves vagy ,de még nem most megyek ,csak gondoltam előre utánajárok a dolgoknak.

De azért köszönöm szépen!

2011. júl. 12. 12:48
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én is szeretnék majd ilyen céllal Angliába menni, mint te. Most nézelődök, próbálok még itt Mo-n állást találni (nincs szakmám), de eléggé nehéz, mivel tele van csalókkal az internet.

Majd ha megtennéd, hogyha megtudsz valamit, azt elküldöd nekem priviben, akkor rettentő hálás lennék...:)

2011. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!