Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországba megyünk nyaralni...

Görögországba megyünk nyaralni: Stavros vagy Nei Pori? Fiatal pár vagyunk, ezt vegyétek figyelembe válaszadáskor. Ja és tenger (part) minőségét/tisztaságát.

Figyelt kérdés
2011. júl. 13. 17:44
 1/5 anonim válasza:
50%
Mindkét helyen voltam már. Egyértelműen Stavros. Ha nem meghalni indultok, akkor Nei Pori semmiképp:D Az nagyon unalmas és nekem abszolút nem tetszett. Stavros nyüzsisebb, jobbakat lehet vásárolni. Thesszalonikibe feltétlen nézzetek el, nekem az nagyon tetszett! De amúgy én Tolot ajánlanám legjobb szívvel! Ott minden isteni volt. A part, az éjszakai élet, az emberek és igazából onnan lehet a legjobb ókori helyekre kirándulni.(Epidavrosz, Spárta, Olimpia...) De ha e közül a kettő közül kell, akkor mindenképp Stavros!
2011. júl. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És a Dias Zeus utazási irodáról mi a véleményetek?
2011. júl. 14. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
34%

Nei Poriba ne menjetek annyit tudok tanácsolni :S Mi is fiatal pár vagyunk , tavaly Nei Poriban voltunk és alig van pár üzlet, egy darab szórakozó hely sincs, a tenger koszos (ilyen kis fadarabkák vannak benne, és 10 méterre a parttól a tengerben hosszú éles-kagylós "kőszikla" húzódik , ami nekünk már első nap felszakította a lábunkon a bőrt mert belevetettük magunkat a vízbe , erre ottvolt ez a szar :S...

Stavroson még nem voltam , de Nei Porinál csak jobb lehet... Nei Pori a nyugdíjasoknak kiváló nyaralóhely...:S

Mi idén Cordu-Sidariba megyünk szintén Dias-Zeus Travellel :)

2011. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
jav.: Corfu-Sidari
2011. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!


Szilveszterezni voltam Stravosban pár éve. Nagyon jó volt:) Zeus Travel...szintén:) Nem csalódtam bennük, bátran menjetek velük.


Jó utat!!

2011. júl. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!