Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülőre a kézipoggyászomban...

Repülőre a kézipoggyászomban felvihetek egy-két doboz cigarettát?

Figyelt kérdés
Pont itt olvasgattam, és nagyon eltérőek voltak a válaszok. Természetesen lezárt dobozról lenne szó, becsomagolva, mert ajándék lesz. 17 éves vagyok, ez jelenthet gondot?
2009. ápr. 5. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

17 évesen nem dohányozhatsz, de nem tudom hogy tarthatsz-e magadnál cigit.

Amúgy bármelyik poggyászodban 200 szál cigit vagy is kb egy karton vihetsz, az mindegy ki van-e bontva vagy sem, akár minden szál egyenként lehet. és mindegy melyikbe viszed, a cigi nem minösül támadó vagy bomba csináló eszköznek, tárgynak.


De ha az adott ország törvénye vagy akár a magyar is azt mondja ki hogy 18 év alatt nem is tarthatsz magadnál cigit akkor lehet még meg is büntetnek. De ha csak cigizni nem cigizhetsz, de magadnál tarthatsz cigit, akkor semmi gond nem lesz.

2009. ápr. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Bizonyos mennyiségig vihetsz nyugodtan, én a kézipoggyászomban is tartok magamnál egy dobozzal ha repülök, és eddig még nem rohantak le egyszer sem a kommandósok:)
2009. ápr. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Megvolt az utazás, nem volt semmi probléma, 1 doboz cigi volt nálam, és a legkevésbé sem érdekelt senkit. Köszönöm a válaszokat:)
2009. ápr. 13. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!