Kezdőoldal » Utazás » Európa » Párizsba szeretnénk a családda...

Párizsba szeretnénk a családdal utazni! Melyik légitársaságnál a legolcsóbb a repjegy most? Valaki tud olcsón szállást? (10 hós babával mennénk! )

Figyelt kérdés
2011. aug. 18. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
A repjegyet a pelikan.hu és az easyjet.com -on nézd meg, szállást én itt szoktam foglalni www.booking.com
2011. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A pelikánon drágábban dobja ki, mint pl. a Malévnál!
2011. aug. 18. 23:27
 3/5 anonim ***** válasza:
a Malévnál van most valami éjszakai bagoly akció, gondolom azért lehet.
2011. aug. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajna a Wizzair beszüntette a Budapest-Párizs járatot, pedig igen olcsó volt.


Marad az AirFrance és a Malév, de ők elég drágán kínálják a jegyeket.


Az Easyjet az egyetlen fapados Párizs felé, náluk akár 30 ezer forintból is kijöhet egy jegy, de attól is függ, hogy mikor utaztok. Én náluk nézelődnék.

2011. aug. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha mostanában utaztok, nem biztos, hogy érdemes fapadossal menni, azok ilyenkor már drágák lehetnek. Mi tavalyelőtt decemberben voltunk Párizsban úgy, hogy egy héttel előtte vettünk jegyet. A Wizzair-nél majdnem ötvenezerben lett volna a jegy, az Air-France-nál meg megkaptuk mindenestül harmincezerért.
2011. aug. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!