Kezdőoldal » Utazás » Európa » Londoni/ anglia magyarok!...

Londoni/ anglia magyarok! Londonban 1500 fontos fizetésböl el lehet lenni?

Figyelt kérdés
érdemes kint maradni hosszu távon? lehet fejlödni?
2011. szept. 22. 12:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az 1500 font az már egészen jó fizetés! Bőségesen kijössz belőle. Én is Londonban lakom, saját lakást bérlek és nagyjából így alakulnak a költségeim: (Én 1600 fontot keresek)


Szállás:(rezsivel) - saját lakás, nem osztozom másokkal 725 font/hó

Közlekedés: 106 font/hó

Bevásárlás: 115-130 font/hó

Szórakozás: 150-175 font/hó


Minden hónap elején egy bizonyos összeget (általában 350-400 fontot) félrerakok egy megtakarítási számlára, amelyhez nem nyúlok, csak akkor nagyon szükséges.


Lehet előre jutni, itt ha keményen dolgozol, akkor tudsz egyről a kettőre jutni. És ami fontos! Itt ha csak segédmunkát végzel, akkor is van egy minimális életszínvonalad, nem úgy mint otthon. Én magam is minimálbéres munkával kezdtem, aztán ahogy haladt az idő, el tudtam helyezkedni a saját szakmámban. Nem bántam meg hogy kijöttem.


Aki pedig ostorozza azt aki kimegy egy jobb élet reményében, az egyszerűen irigy és mivel ő neki nem volt bátorsága a külföldi élethez, így vezeti le a feszültséget.

2011. szept. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
100%
ERDEMES!!!! Próbáld meg! :) inkább élvezd az életet külföldön, minthogy küszködj otthon a megélhetésért (4 éve élek kint, a fizum átlagos. kifizettem a diákhitelt, vettem egy hitelmentes lakást otthon, van egy hitelmentes autóm kint, és minden évben minimum kétszer elmegyek nyaralni. lehet mérlegelni!) Szép napot mindenkinek:)
2011. szept. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
utolso, ez nagyon igaz, en is ezt probaltam erzekeltetni, de nem mindenkinek esik le........az csak kuzdjon a hitel kifizeteseert, mi meg elvezzuk a kifizetett lakast, autot!! :DD
2011. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát, én anno havi 700-800 fontból elég jól elvoltam egy fél évig. Szóval ha meghúzod a nadrágszíjat (mondjuk annyira nem is kell) ebből az összegből havi 5-600 fontot simán félre tudsz rakni, úgy, hogy nem is élsz rosszul.
2011. szept. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Én heti 40 órát dolgozom és minimális órabért kapom, ami havi szinten 850 fontra jön ki és ebből olyan 150-200 fontot rakok félre. Az 1500 nagyon jó fizu.
2011. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Sajnos nem értetted meg amit mondtam. A huszas éveim végén járok, és fel tudtam építeni egy olyan egzisztenciát ami alkalmas arra, hogy családfentartó legyek, fizessem a diákhitelemet, és a lakáshitelemet. Ha én véghez tudtam ezt vinni, akkor más is képes erre.


Tegyem össze a két kezem???

Amit elértem az nem a szerencse, vagy az isteni gondviselés eredménye, csakis az enyém! Azok az emberek akik nem hajlandók küzdeni, eleve vesztesek. A vesztesek pedig elmenekülnek, utánna pedig olyan átlátszó kifogásokkal próbálják megmagyarázni a bukásukat, mint például a rossz családi helyzet.


Már ne is bocsáss meg,de te egy idióta vagy!


1.Nem mindneki tudja:hallottál te már olyanról,hogy szegénység,nincs apa,nincs anya,a testvére fogyatékos, stb?

2.Nem vesztesek,mert nem hajlandók küzdeni,hanem okosak, mert 2 diplomával nem fognak itthon állás nélkül álldogálni,hanem kimennek,ahol megfizetik őket.Logika, ember.

3.Átlátszó kifogás?Te állat barom,láttál már csonka családot,vagy ahol az apa verte őket?Mert te primitív vagy,barátom...


Kedves kérdező,a kérdésedre visszatérve:elég jól meg lehet élni.

2012. ápr. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!