Kezdőoldal » Utazás » Európa » Segítséget kérek? Londonban...

Segítséget kérek? Londonban keresünk három fő részére, két szobás lakást/házat olcsón, természetesen Londonhoz képest legyen olcsó?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 19:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Lakást,házat csak úgy tudtok bérelni,ha megfeleltek a követelményeknek vagy előre kifizettek 6 hónap lakbért.

a követelmények

- legalább 3 hónap állandó leinformálható munkaviszony.(ha nincs akkor egy olyan személy aki már dolgozik,és kint él legalább 6 hónapja,és garanciát vállal érted)

- Bankszámlaszám

2011. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pontosan úgy ahogy az első mondja! Házat vagy lakást csak előző referenciák és legalább 3 havi igazolt munkahely után adnak ki! Vagy fizetsz irreálisan magas kauciót(6 hónap). Ezért kezd a legtöbb ember csak szobabérléssel!


Próbálkozz magyar szállásadókon keresztül lakást találni, bár ők általában szobák kiadásával és garzonlakások kiadásával foglalkoznak.

2011. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
47%
londonimagyarok.hu vagy magyaroklondonban.hu. Amíg szereztek munkát, addig tudnak adni szobát, vagy akár lakást is. Nagy előnyük, hogy itthonról is lehet intézkedni, valamint segítenek az ügyesbajos dolgok elintézésében is.
2011. szept. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, hogy a londonimagyarokat és a magyaroklondonbant messziről kerüld el. Szoba után a gumtree.com-on tudsz nézni.
2011. szept. 30. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
12:01, feljebb pont most érdeklődtem hasonló ügyben. Neked mi a negatív tapasztalatod velük?
2011. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Olyan pofatlanul huznak le, hogy arra nincs kifejezes.

Olyan araik vannak, amik kb duplaja barmely mas nemzetisegu hasonlo szolgaltatasnak. A tanacsaikat meghallgathatod penzert is, de sokkal naprakeszebb, ha ingyen elolvasod magadnak az interneten, a kormany oldalarol.

2011. okt. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Személyes tapasztalatom nincs, de a szobatársam lakott magyaroklondonban házban. Drága szoba, rengeteg ember egy házban, szerződés nincs vagy valami azonnal látható kamu néven, pénz kézből kézbe jár, a házakat sorra zárja be az önkormányzat mindenféle botrányok meg council tax nem fizetése meg hasonlók miatt. Londonimagyarokos lakókkal meg dolgoztam, ők nem szívtak, de pl volt olyan, hogy azonnali munkát meg segítséget ígértek, gondolom valamit ezért fizetni is kellett, kijöttek az illetők, munka és segítség persze semmi, ház putri, drága, aztán fizesd amiből tudod. Szóval én nem játszanék ezzel, magadnak elintézni se sok idő és legalább megúszod a szarkeverést, mert sose tudhatod, hogy éppen te fogsz-e szívni vagy a következő. (12:01 voltam.)
2011. okt. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez nem semmi, nekem semmi bajom nem volt velük, igaz nem voltam sokat náluk, csak 3-4 hetet, mert hamar találtam normális lakást. 20:40-es voltam.
2011. okt. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

egy régebbi kérdésre megírtam hogy egy ismerősöm hogy járt a londonimagyarokkal.linkelem

"Én kint élek Angliában.Tavaly valamikor egy régi kedves ismerősöm hívott telefonon,és segítséget kért.Arra kért hogy menjek el érte Londonba,mert itt van kint de nagy bajban van.Kíváncsi voltam így kocsiba ültem és elmentem a megadott a címre.Azt hittem elájulok amit láttam.Egy lerobbant lakásnál álltam ahol (kapaszkodj meg) csótányok futkároztak,és ott voltak vagy 8-an.Az ismerősöm(lány) sírva mondta hogy a londonimagyarokkal jött ki(és fizette egy csomó pénzt) mert szállást,és munkát ígértek neki.

A szállás az amit láttam.Vagyis 8 embert szállásoltak el egy lepukkant lakásban.(nem a környék volt pocsék,hanem maga a lakás volt lelakott) A munka meg az ablakban volt.Ugyanis amikor felmarkolták a pénzt,annyit mondtak nekik,hogy megmutatják hova vigyék ,melyik munkaközvetítő irodákba a CV-t,megmutatják hol kell bankszámlát nyitni,és ennyi.Ők munkát nem tudnak ajánlani,csak szállást..Az ismerősömnek hál istenek eszébe jutott,hogy én kint élek,és ezért hívott..MA sem értem hogy miért velük jött ki,hiszen tudod annyira angolul,hogy egyénileg megpróbálja.Végül is ez tettük.Pár napig nálunk volt,és állást kerestünk neki.Igaz nem Londonban dolgozik,de talált magának melót.Azóta ahol teheti a londoni magyarokat szidja ezerrel(pe is perelte őket többed magával,még a fókuszban is ott voltak) "

2011. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez azért nem semmi amit írtok, bár nem csodálkozom, tipikus Magyar szolgáltatás, csak a pénz beszedéséről szól, te meg dögölj meg ott ahol vagy. Szerintem is aki kimegy az tudjon annyira angolul hogy egyénileg is tudjon bérelni szállást, és melót keresni.

Szégyen hogy ezek meg mások elkeseredéséből, kilátástalanságából húznak hasznot!

2011. okt. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!