Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mit lehet kézipoggyászba...

Mit lehet kézipoggyászba felvinni, és mit csak a rendes poggyászba?

Figyelt kérdés
Svájcba repülök a Malévval jöv. Pénteken, és olyanokat hallottam, hogy nem lehet pl tusfürdőt, dezodort felvinni a gépre. Nem tudom hogy ez mennyire igaz, de ez csak a kézi poggyászra vonatkozik, vagy a rendes nagy bőröndre is? Mit lehet kézibe felvinni?
2011. okt. 10. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Igen,igaz...a kézibe semmi folyadekot,es semmi eles targyat nem lehet felvinni pl.ollo,meg ilyenek.a nagy böröndbe barmit pakolhatsz.vihetsz a gepre italt,de,csak,amit akkor vettel,ha mar atmentel minden ellenörzesen.es a sulyokkal tisztaban vagy?
2011. okt. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kézipoggyászban nem lehet semmilyen tágabb értelemben vett folyadék, beleértve a szempillaspirált, rúzst, dezodort stb. Vagy ha van, csak 100 ml-s kiszerelésben, bezacskózva. A műanyag tasakot meg lehet venni a reptéren és a biztonsági ellenőrzésnél be kell mutatni. Továbbá semmilyen éles tárgy, olló, körömreszelő és társai. Öngyújtó sem. Lehet vinni az okmányokat, ruházatot (ha a súlyhatárba belefér), laptopot, fényképezőgépet, könyvet, ilyeneket. A tranzitban vehetsz bármit (ételt, italt, parfümöt stb.) és azt felviheted a gépre.


A normál poggyászban vihetsz folyadékot, tehát tusfördőt, fogkrémet, minden gond nélkül.

2011. okt. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat: ) asszem 23 kilót lehet csak a bőröndbe vinni , utána már fizetni kell érte ennyi tudok. akkor ha jól értem jobban teszem ha nem rakok semmi sminket a kézibe. és ha én zacsizom be a pl : alapozó stb akk azt elfogadják ? és akk öngyújtót csak bőrönbe ? cigit pl mennyit lehet vinni ?:D
2011. okt. 11. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!