Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol és hogy keressek albérlete...

Hol és hogy keressek albérletet hollandiában?

Figyelt kérdés
Utrecht és környéke lenne a legjobb.Egy kutyussal mennék. Minnél olcsóbban szeretnék kijönni!!!! Minden tippet szívesen fogadok!
2011. okt. 12. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Úgy hogy nem vagy ott, nehéz. Sok főbérlő szereti megismerni a leendő albérlőjét. Esetleg próbálkozz magyar fórumokon, hátha valaki segít néhány napos szállással, amíg nem találsz valamit.
2011. okt. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Amennyire én tudom, Hollandiában elég nehéz albérlethez jutni(Belgium és Svájc is ilyen). Az árak magasak, akár több ezer euró is lehet (ház). Ahol én laktam tavaly, azt 2400 euróért béreltük 6-an... Nyilván van ennél olcsóbb és drágább is. 2-3 havi kauciót is elkérhetnek. Azt nem tudom biztosan, hogy nézik-e, hogy van-e munkád, Svájcban nézik, ez tuti. Az is fontos, hogy mennyi időre akarsz kimenni illetve, hogy milyen célból (pl.:dolgozni, vagy suli) Én azt javaslom, hogy nézz szét külföldi portálokon, www.kulfoldimagyarok.com, ahol sokszor vannak kiadó szobák, talán úgy jönnél ki a legolcsóbban. Külön van rész a hollandiai magyaroknak, regisztrálj és adhatsz fel te is hirdetést.

2011. okt. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Itt is mindenképp nézd meg, ha még aktuális: marktplaats.nl

- mi volt, hogy itt találtunk albérletet.

2011. okt. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!