Kezdőoldal » Utazás » Európa » Olcsó szállás Ausztriában az...

Olcsó szállás Ausztriában az Osztrák-Svájc határ mentén?

Figyelt kérdés
Egy éjszakát szeretnénk csak megszállni. Szerintetek létezik olyan szállás, ami 30.000 Ft-nál nem kerül többe 4 főnek egy éjszakára?
2011. okt. 19. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem igen, hiszen már nincs szezonja a nyaralásnak, viszont még az igazi sielős időszak sem igazán kezdődött el.


Én mindig a booking.com weboldalt használom a szállásfoglalásra. Nagyon jó, mert beütsz egy várost, hogy hányan vagytok, és x kilométeres körzetben kilistázza ár, meg értékelés, meg minden alapján a legjobb találatokat.


A foglaláshoz meg kell adni bankártyaszámot, ha esetleg a lemondási időn felül mondanád le a szállást, de a tényleges árat elég a helyszínen fizetni.


Próbáld ki, ha még nem ismerted.

2011. okt. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Meg kell adni a bankszámlaszámot? Leellenőrzik, hogy van-e rajta pénz? Mert a számlámon jelenleg nincs túl sok pénz, már levettem a fizetésem.

Megbízható ez az oldal?

2011. okt. 20. 11:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha lefoglalom a szállást nem is mondhatom vissza költség nélkül?
2011. okt. 20. 11:31
 4/6 anonim ***** válasza:

Bankszámlaszámot nem tudom, de bankkártyaszámot igen.

Teljesen megbízható, az egyik legnagyobb ilyen szállásfoglaló oldal a világban, mindenféle országokból használják. Jó kis funkció, hogy pl. látni a szállásoknál, hogy milyen országból foglaltak oda utoljára. Én is sokszor használom.


A lemondás szállásonként változó, oda van írva, hogy meddig lehet ingyenesen lemondani.

Ha nem mondasz le időben egy szállást, és nem jelensz meg, akkor lesz jelentősége, hogy megadtad a banki adataidat, mert nyilván onnan fogják leemelni a pénzt.


Nem tudom, hogy mit csinálnak, ha nincs pénz a számládon, de mivel nem is a foglaláskor kell fizetni, ezért talán annak ekkor nincs is jelentősége.

2011. okt. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A számlaszám a booking.com biztonsága, ha átvered őket (nem jelensz meg és le sem mondod). Nem ellenőriznek semmit (a bankod ki se adja, törvény tiltja), hanem ha az előbbi eset valósul meg, úgynevezett inkasszót hajtanak végre, azaz a jogos pénzt szó nélkül leemelik, amikor lehetséges. Például, amikor rámegy a fizetésed. Ezt a bankod intézi.

Egyébként, ha tudod, melyik városba mész, a város hivatalos honlapján akár találhatsz olcsóbb szállásokat is. Ha kocsival mentek, érdemes a környékbeli kis falvakat, külterületet is nézni, ott olcsóbb.

2011. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, a bankszámlaszámot nem kell megadni, csak a bankkártya számát. A megfelelő ablakon pontosan megmondják, honnan olvasd le.
2011. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!