Kezdőoldal » Utazás » Európa » Nagyon izgulok, 1 hét múlva...

Nagyon izgulok, 1 hét múlva megyek Londonba munkát keresni! Megnyugtatnátok egy kicsit?

Figyelt kérdés
Soha nem voltam még külföldön, és eléggé izgulok. Tesóm segíteni fog, ő már kinn van, de most mégis rámtört a pánik, és a félelem! Nyugtató szavakat szeretnék tőletek, azoktól is szívesen venném, akik kinn vannak, vagy voltak külföldön! Köszönöm szépen!
2009. máj. 9. 19:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Az izgalmad teljesen normalis! Ilyen utazasi panikja mindenkinek van, hiszen felunk az ismeretlentol.

Nagyon szerencses vagy, hogy a testvered kint el, es segiteni tud es fog is neked.

Fogadjal neki szot. Lehet hogy lesznek furcsa dolgai, mondatai a tesodnak, de higgyel neki, mert kint tenyleg minden mashogy mukodik mint Magyarorszago.

En is Londonban elek, es amikor kijottem nem hittem sok mindent el a kintieknek. De aztan rajottem, megtapasztaltam a dolgokat es igen, igazuk lett!!!

Ne izguljal annyira, London jo hely nagyon.

Ha dolgozni mesz legyel becsuletes, es szorgalmas akkor szeretni fognak.

2009. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Az már nagyon sokat fog segíteni, hogy a testvéred tud támogatni, ha valami gond adódna. Nincs ok az aggodalomra, ha ismersz valaki megbízhatót kint. Egyébként hány éves vagy?
2009. máj. 9. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha van kinti ismeretség akkor nem kell aggódni, biztos segít majd mindenben. Én egyedül mentem külföldre, angol tudás teljes hiányával mégis boldogultam. Nem lesz gond.
2009. máj. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 napja töltöttem be a 18-at, amikor először voltam egyedül külföldön. 2,5 hetet voltam Svédországban, és bár kezdetben nagyon meg voltam ijedve, az első nap nyelvi és tájékozódási nehézségei után, második nap már azt is élveztem, ha kicsit lecsámborogtam a térképről. A nyelvben pár nap alatt is rengeteget lehet fejlődni, legalábbis ami a bátorságot illeti. Ne aggódj, ha ott van a testvéred nem lehet semmi baj, ő úgy is mindenben a segítségedre lesz, most is, és a későbbiekben is. Fogd fel az egészet egy nagy kalandnak, legyél nyitott az új dolgokra, és akkor nem lehet semmi probléma :)
2009. máj. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ember először kicsit elveszettnek érzi magát, ez természetes. De hidd el, nagyon megdobja a magabiztosságodat, ha minden pici sikerélményt úgy fogsz fel, hogy "hát igen, ezt az akadályt is leküzdöttem". Legyen az bármi apróság, akár csak az, hogy sikerült útbaigazítást kérned, vagy jéé már nem felejtetted el, hogy fordítva kell körülnézni, ha átmész az úton, vagy bármi ilyesmi. Amúgy biztos lesz pár olyan perced, amikor kutyául érzed majd magad, mert nem a megszokott környezetedben vagy, de ne félj, ha tesód is veled lesz, nem leszel nagyon magányos, és előbb-utóbb megszokod. Én nagyon szeretem Londont, olyan élettel teli város, színes és változatos.

Amúgy az egyik barátnőm is most megy majd Londonba, 2-án, hát ő is be van kicsit tojva, de ez teljesen természetes. Jó lesz, majd meglátod :)

2009. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, nagyon aranyosak vagytok! Jobb lett a kedvem, és remélem jó is marad! Próbálom majd megőrizni!30 éves vagyok, és itt a változás ideje az életemben! Nagyon várom már. Angolul alapszinten beszélek +1 szaknyelven, de tesóm mondta, hogy megfogom látni kinn teljesen máshogyan beszélik a nyelvet, mint ahogyan itt tanítják! Hát próba szerencse! Legyen mindannyiótoknak nagyon szép napja! És mégegyszer köszönöm, a biztató mondatokat, mindegyik HASZNOS volt számomra! :-)) Üdvözlet.
2009. máj. 10. 10:51
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van... amikor én voltam külföldön, első nap nekem is csak az jutott eszembe, hogy úristen ezt meg ezt milyen nyelvtannal kell kifejezni??? Senkit nem érdekel... simán megtudod értetni magad három igeidővel is, "paraszt nyelven" (nem túl nagy szókinccsel), alapszintű nyelvtudással... :) A nyelv miatt ne aggódj!:)
2009. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Neked is a választ!
2009. máj. 10. 14:29
 9/15 anonim válasza:
100%

Az elsőtől szeretném megkérdezni, hogy mi az ami furcsa ott kint és nem olyan mint Mo-n? Milyen furcsa dolgokat mondhatnak a kérdező tesói?

Nagyon kíváncsi lennék rá. Én talán soha nem fogok oda kijutni, pedig egyszer nagyon szeretnék. De nagyon érdekelne mi más ott, mit értesz furcsa dolgokon. Kérlek írd meg!

A kérdezőnek pedig minden válaszhoz még pluszba azt írnám, hogy ne izgulj és gondolj bele milyen nagy lehetőséget kaptál az élettől. Sok ember még az ország másik végébe sem tud elutazni, még dolgozni se, te pedig egy nagyon gyönyörű és érdekes helyre mész, ahol kint vannak a tesóid, ez már nagy biztonság egy idegen helyen. Valamint mindezzel még pénzt is keresel majd!

Kívánom neked hogy érezd magad jól és találj hamar jó munkát! Örülök, hogy sikerül neked!

2009. máj. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ neked is!
2009. máj. 10. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!