Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik szebb város? Brüsszel-G...

Melyik szebb város? Brüsszel-Gent vagy Brügge?

Figyelt kérdés

Melyik szebb város? Brüsszel-Gent vagy Brügge?

Az alábbi 3 város közül szerintetek melyiket volna érdemes megnézni?



2011. nov. 15. 11:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Budapest
2011. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Brugge és Brüsszel
2011. nov. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Csak a fent említett városok közül válasszatok és csak egyet (-_-)

(Ha vki volt már mindhárom városba akkor írja meg h neki melyik tetszett a legjobban)

köszi

2011. nov. 15. 19:31
 4/13 Mila11 ***** válasza:

Brüsszel

nem biztos, hogy a három közül a legszebb, de itt a legtöbb a látnivaló

2011. nov. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Brugge, de annyira kozel vannak egymashoz, ha mar eddig eljossz, miert nem nezed meg mind?
2011. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Engem Brugge tud teljesen elvarázsolni, ugyanakkor a másik két város is megér egy misét.

...bár nem tudom, honnan mennétek, de Brugge és Gent igazán nincsenek messze egymástól, így akár két legyet is lehetne ütni egy csapásra. :)

2011. nov. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Sulival megyünk és mondták hogy a három város közül ki hova szeretne elmenni akkor azt oda viszik el

Szóval a három közül csak egyet lehet választani (sajnos)

2011. nov. 18. 18:08
 8/13 anonim ***** válasza:

Nos, akkor én Brugge-re szavaznék. Meseszép történelmi város, amelynek a központja a középkor óta gyakorlatilag alig változott. A következő kép pl. egy a sok közül, amit ott készítettem, engem nagyon megfogott, szinte tényleg érezni lehet a történelmet, amikor a macskaköves utcákon sétálsz. :)

[link]


Ezt Brüsszelben készítettem, már maga az Atomium látványa is elbűvölő, hátha még be is fizettek egy túrára, ahol aztán végigjárhatjátok az egész építményt (azt hiszem 2-3 gömb kivételével). Ha digitális idegenvezetőt is kértek a jegy mellé az +2 euro, de így legalább tényleg minden információt megkaptok, hogy mikor mit láttok, és egy kis történetet is róla... Ja és majdnem éppen az Atomium mellett van a Mini-Europe is, ahol az összes európai nevezetesség fel van sorakoztatva miniatűrök formájában. Na azért nem olyan kicsik azok... A kb. félméterestől a 2-3 méteresig...

[link]


Gentről ezen a gépen nincsenek képeim, de az is nagyon hangulatos azokkal a mézeskalács-házakkal. (legalábbis nekem az jut róluk eszembe) :)


Nehéz választás, de bárhogy is döntesz, nem járhatsz rosszul! Jó utat! :)

2011. nov. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

Remélem bármelyiket is választom, majd vmikor eljuthatok a másik két városba is!

2011. nov. 19. 18:41
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem csak is Brugge!!

:)

2012. okt. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!