Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megéri egyedül belevágni...

Megéri egyedül belevágni Angliába?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy egyedül tudnék csak kiköltözni (1 évről van szó maximum, kis pénzkeresés meg nyelvtanulás). Meg lehet így is próbálni, vagy nem ajánlatos egyedül belevágni?
2011. nov. 22. 22:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
Nem éri meg. Itt a hazád, ezt a nyelvet ismered a legjobban, az itteni dolgokkal vagy a legjobban tisztában, az ismerőseid, barátaid, ebben az országban élnek.
2011. nov. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Persze hogy bele lehet.Magyarország hanyatlóban van innen menekülni kell.Minden fiatalnak azt tanácsolom hogy költözzön egy erős gazdaságú országhoz ahogy én is tettem.
2011. nov. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem ez volt a kérdés
2011. nov. 22. 22:48
 4/13 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: te merre mentél, és hogyan?
2011. nov. 22. 22:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Bár én nem egyedül jöttem ki,de ha te úgy érzed,hogy tudsz egyedül is boldogulni akkor megéri hogy szerencsét próbálj.

Csak legyen megfelelő angol tudásod,és talpraesettséged..

(amikor bejönnek hozzánk munkát keresni,sokkal imponálóbb ha van mersze az embernek.Ha talpraesett..

2011. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én miután végeztem az egyetemen utána 1 évvel később kimentem de én Németországba és itt végre megtaláltam a számításaimat.
2011. nov. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Megéri! Nézd meg ezt:

[link]

2011. nov. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

A nyelvtanulás és a tapasztalat miatt mindenképp megéri, a pénzkeresetért már nem, hacsak nincs valami olyan szakmád, amivel nagyon sokat lehet keresni.


Annak, aki azt írja, hogy ez a te hazád azt üzenem, hogy csak mert valaki külföldre megy még nem biztos, hgoy a haza ellensége.

Abba kedves nacionalista barátom belegondoltál már, hogy régen, a középkorban is mentek a fiatalok külfödre tapasztalatot gyűjteni, amit otthon kamatoztattak végül? Hogy a tudás úgy áramlott az országba, hogy azt külföldön szedték össze, majd azt az ország hasznára fordították? Az eszedbe jutott már, hogy sok külföldön élő magyar lapát szám viszi haza a pénzt és fekteti be vagy költi el otthon, ami megint csak a hőn szerett haza hasznára van?

Nem feltételnül marad mindenki külföldön csak mert kipróbálta milyen... de az, aki kint volt sokkal többet tud elérni az összeszedett tudásával, mint az, aki csak azért is inkább becsukta a szemét, ami a fejlődés gátja. Azt meg gondolom te sem szeretnéd, hogy a HAZA egy helyben topogjon!

2011. nov. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Antimod ***** válasza:
27%

"Minden fiatalnak azt tanácsolom hogy költözzön egy erős gazdaságú országhoz ahogy én is tettem."

OK. Aki itt marad, meg rohadjon meg...?

2011. nov. 23. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 bánomisén ***** válasza:

Szerintem megéri, annak idején én is egyedül jöttem. Persze kell jó nyelvtudás és valami végzettség, amivel el tudsz itt helyezkedni, ugyanis a szakmákat sokkal jobban megfizetik, mint a betanított melókat, és így hamarabb is találsz munkát.

Viszont a helyedben hosszabb időben gondolkodnék, mint 1 év, ugyanis az első évből egy csomó idő elmegy az álláskeresgéléssel, ma már itt sem dobálják senki után a munkát. Tervezz minimum két évet és akkor megéri.

2011. nov. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!