Kezdőoldal » Utazás » Európa » Fejenként úgy 200-250 ezerből...

Fejenként úgy 200-250 ezerből hova mennétek nyaralni?

Figyelt kérdés

Én Görögországba szeretnék menni, de nem tudom hova lenne érdemes, és semmiképp sem akarok szállodában lenni, apartman lenne a legjobb.

Ebbe az összegbe bele kell férnie a szállásnak, repülőnek, illetéknek, transzfernek és a költőpénznek is.

Lehetőleg 2 hétre mennénk, júliusban vagy aug. elején.


Van valakinek ötlete, tapasztalata?


2012. jan. 13. 13:09
 1/8 anonim ***** válasza:
én ennyi pénzből inkább valami -szigetekre mennék, bár Görögország is biztosan nagyon jó
2012. jan. 13. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Görögországban is valamelyik szigetre mennénk.
2012. jan. 13. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
zsír
2012. jan. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzből Görögországban arany életetek lesz. Korfu nagyon szép sziget!
2012. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Görögország nagyon jó választás.Ennyi pénz elég lesz oda.Én már sok Görög szigeten jártam.

Zakinthos:

Óriás teknösök kőltő helye,gyönyörű öblök,hajóroncsos strand,kék barlang

Kréta:

Minos király palotája,pálmafás strand(vai),barlang lakások stb....

Korfu:

Sissy kastély,a legzöldebb Görög sziget

Rodos is gyönyörű.Nehéz választani a sok szép hely között.Ha szeretitek magatok felfedezni a környéket,akkor talán Krétát ajánlanám.A legnagyobb sziget,így nagy távolságok vannak a nevezezességek között.Mi 2 hét alatt csak a sziget felét tudtuk megnézni.Az apartmanunk közvetlen a vizparton volt,csak egy pálmafa sor választotta el.Van itt még leprások szigete,lakatlan sziget ami európa legdélebbik pontja.stb.....még napokig tudnék mesélni...

2012. jan. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Zakynthos nagyon szép hely, de talán még szebb Kefalonia szigete. Ez a legvadregényesebb, még sok érintetlen résszel.
2012. jan. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
én befizetném magamat egy kiadós baszásra
2012. jan. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszi a (használható) válaszokat!

nézegettem ezekről a helyekről képeket és az utazási irodák ajánlatait.

Rodoszon melyik települést ajánlanátok, ahol van élet is, és jó a strand is? Kb. 8 fős 25-30 évesekből álló társaság menne együtt.

2012. jan. 16. 10:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!