Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik utazási irodával...

Melyik utazási irodával utazzunk Londonba hosszú hétvégére?

Figyelt kérdés
Férjem 40. szülinapjára szánom meglepetésnek. Mit javasoltok? Ár-érték arányban mi a legjobb megoldás? Találjak fix időpontot, és szervezzek arra meg mindent, vagy az irodák foglalkoznak "kuponos" felhasználással is? Esetleg az egyéni szervezéssel jobban járunk?
2012. febr. 13. 09:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy az egyéni szervezéssel jársz a legjobban!

Amit ne hagyj ki Londonban, az a Madame Tusseaud múzeuma, az egy tök jó élmény :)

2012. febr. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a férjemet a 30. szülinapján leptem meg egy londoni úttal, mondjuk mi 6 napot voltunk. Sokkal jobban jársz, ha magad szervezed. Nekem az utazási iroda a kinézett szállást 50e Forinttal drágábban akarta eladni.

Én mindent megszerveztem, repjegy, szállás, biztosítás, foglalás a Mme Tussaudba és a London Eyre-ra, megrendelve a London Pass. Amit kint költöttünk az a tömegközlekedés, a Westminster Abbey, szuvenír, kaja volt. Olyan 250e volt 2008-ban. Mindennel együtt.

Azért is jobban jársz, ha magad szervezed, mert jobb helyen lévő szállást találhatsz a szállásos oldalakon, és az irodák zömében olyan csomagokat kínálnak, ami mindenre jó, csak nézelődni nem.

Mi magunk róttuk az utcákat, egy csomó nevezetességet megnéztünk, ültünk többször a régi emeletes buszon, és nem 1 óra szabadidő volt, vagy 1 óra Westminster Abbey. Mindent nyugodtan végignéztük. A London Pass árának kétszeresét "költöttük el" a kártya időtartama alatt a kártyának köszönhetően. Minden fontosat láttunk, még a királynőt is. :)

Mi decemberben voltunk, nem volt sok turista. Ha jóval a királynői ünnepségek és az olimpia előtt mentek, még el lehet kerülni a tumultust, és talán az áremelkedést. Húsvétkor ne menjetek, mert sokan vannak.

2012. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Kedves Második, ha nem túl nagy kérés, leírnád részletesen, hogy ezeket milyen oldalon, hol nézted ki, és hogyan kell intézni? Teljesen analfabéta vagyok az ilyesmihez, ráadásul itthon a kétévesemmel koraterhesen nem túl egyszerű.:) Április elején van a szülinap, és valószínűleg úgy május környékére tervezném.

2012. febr. 13. 11:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Minek utazási iroda? Kerestek olcsó szállást a neten (tömegével lehet találni), lefoglaljátok a repcsit, egy kis költőpénz és meg is van.
2012. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
És a triplanet.hu?
2012. márc. 4. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!