Kezdőoldal » Utazás » Európa » Melyik tetszik legjobban:Szerb...

Melyik tetszik legjobban:Szerbia, Olaszország, Horvátország, Ausztria, Párizs?

Figyelt kérdés
2012. febr. 26. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül: Ausztria , Olasz.De főleg Ausztria , mivel sok magyar él ott és a kultúrájuk jobban hasonlít a miénkre.
2012. febr. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez amit nem lehet össze hasonlítani. hogy hasonlítod össze párizs nyüzsgö városát az alpok csendjével?

pl olaszország koszos büdös déljét a gyönyörü olasz tirollal?


szóval egyszerüen így nem lehet, minden országnak vannak gyönyörü részei, és lepukkant gettói, pl párizsnak is vannak nyomornegyedei.

2012. febr. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem Párizs nagy szerelem, a kis sikátorokban eltévedni, andalogni, egyedül... Visszatérek még :)

Bécsből láttam még egy kicsit, de engem nem fogott meg.

2012. márc. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerbiaba max akkor gyere ha akarsz sielni es rauntal Ausztriara itt vannak szep hegyek es sok Orthodox templom.Meg regi varak.Olaszorszag szerintem nem rossz de Horvatorszag sem Ausztriaban es Parizsban nem voltam...
2012. márc. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
A nyáron Párizsban voltunk,és átutaztunk Provencebe is.Csak ajánlani tudom,egy életre szóló élmény. A kereskedőkkel vigyázz,Mi már megjártuk.
2012. márc. 31. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Párizsban nem voltam, de teljesen rá vagyok kattanva és nagyon szeretnék elmenni.A többi közül egyedül Szerbiában nem voltam de engem nem is nagyon vonz.Viszont Bécs gyönyörű. Főleg Schönbrunn.Érdemes elmenni oda!
2012. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Párizs és Horvátország. De Olaszország a harmadik.
2012. ápr. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez így nehéz, mert vannak köztük olyanok is, ahol még nem voltam. Inkább azokat mondanám, ahol voltam. Ausztria és Olaszország, Párizsban is voltam, csak én azt gyűlölöm.

Olaszban és Párizsban csak egyszer voltam, nem sok mindent láttam belőlük.

Ausztriából láttam a legtöbbet.


Viszont ha egyikbe se lettem volna szimpátiára igy képek alapján ez lenne a sorrend: olasz, ausztria, horvát, párizs, szerbia

2014. dec. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!