Kezdőoldal » Utazás » Európa » Megélhetés Magyarországon!?

Megélhetés Magyarországon!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretném kérni a véleményeteket, mert én már tanácstalan vagyok. 24 éves vagyok, nem rég jöttem haza Angliából családi okok miatt, de ha már itthon vagyok, szeretnék itthon érvényesülni. Van 2 műszaki végzettségem, Személy és vagyonőr, valamint érettségim is. Nem nagyon tudom, mihez lehet itthon kezdeni a munka terén, de jó lenne a saját országomba, a saját családomat és legfőképp a saját pénzemből eltartani. Kint annyira nem éreztem jól magam, az egyetlen értelme a pénz volt, de már az se igazán motivál. Szerintetek érdemes itthon csinálni valami, tanulni vagy vállalkozni, vagy inkább menjek vissza valahova? A felsőoktatás nem igazán jöhet szóba maximum önköltségesen, de nem igazán tudom mit tanuljak amiből ténylegesen pénzt is lehet csinálni. Szerintetek?


2012. márc. 12. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha okos vagy, akkor nem jössz vissza Magyarországra. Én már külföldön élek, de semmi pénzért nem mennék vissza.
2012. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
a legnagyobb hülyeség most hazajönni. ilyen végzettséggel nemigen fogsz munkát találni, lehet h egyáltalán, nemhogy boldogulj belőle. sajnálom :(
2012. márc. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!