Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hol voltál életedben először...

Hol voltál életedben először nyaralni (és hány évesen)? És életed során hol volt az eddigi legszebb, legemlékezetesebb nyaralásod?

Figyelt kérdés
Az értelmes válaszokat felpontozom, és előre is köszi :)

2012. ápr. 20. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kunhegyesen, a nagyszüleimnél, 6 évesen. A legemlékezetesebb nyaralásom:Los Angeles-ben volt.
2012. ápr. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Legelőször a Balcsin, asszem ilyen 2-3 éves lehettem:)

A legemlékezetesebb meg Tunézia, 9 évesen.

2012. ápr. 20. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Belföldön nem emlékszem hol voltunk először, de kb 8 évesen ültem először repülőn, Bulgáriába mentünk, az volt az első külföldi.

Emlékezetes több is volt, talán a legjobb haverokkal 8-an csajokat itthon hagyva Horvátország, Trogír volt.

2012. ápr. 20. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

12 éves koromban a Balatonon 2 hétre.

Azóta voltam néhány helyen, legemlékezetesebb Izland és Peru. De a többi sincs sokkal hátrébb, ilyennek szervezem.

2012. ápr. 20. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
hát nehéz megmondani az elsőt, szerintem már 2-3 évesen vittek a szüleim a Tisza-tóra és a Balatonra. Az első külföldi nyaralásom kb. 5 évesen a horvát Adrián volt.
2012. ápr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az első a Balaton volt, nem tudom hány évesen.

A legszebb, az egy amerikai út volt, ott is a Bryce Canyon + Zion. Nagyon szépek, a Grand Canyon eltörpül mellettük.

Legemlékezetesebb ez az amerikai út, és egy lakóautós nyaralás egy baráti családdal Olasz + Francioba. Raftingoltunk, canyoningoztunk, ekkor voltam először vidámparkban, Gardalandben. És persze 7-en voltunk gyerekek 13-18 évig terjedően akikkel folytunk hülyéskedtünk (+ 4 felnőtt.)

2012. ápr. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Hű, nagyon szép helyekre eljutottatok :)


Nekem a legelső 5 évesen volt, Montenegróban, a legemlékezetesebb pedig szerintem a spanyolországi nyaralásunk volt, tele volt programozva az egész nyaralás, nem is pihenés volt ez:D

2012. ápr. 20. 14:15
 8/13 anonim válasza:

de jo nektek :)

en legelosszor kulfoldon 13 evesen voltam nemetorszagban.

majd a legszebb az osszes kozul parizs volt:)a parommal.

talan meg svajc is kozejuk tartozik(imadom a zoldet,es svajc tele zold dombokkal es retekkel).athen is nagyon tetszik.

2012. ápr. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 czkrisz válasza:
először Horvátországba, Pulába 5 évesen. a legemlékezetesebb a Krím félsziget Ukrajnában tavaly.
2012. ápr. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%

Elöszőr 1,5 évesen Peruba. Legjobban Barcelona és Tunézia tetszett, nem tudok dönteni.:)

13/L

2012. ápr. 22. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!