Kezdőoldal » Utazás » Európa » Tenerifére szeretnénk utazni...

Tenerifére szeretnénk utazni decemberben! Hol tudunk olcsón repjegyet venni? Akár átszállással? Milyen árban vannak ott szállások?

Figyelt kérdés

azt mondták, kb. 6E ft-ért fejenként el lehet menni Madridig vagy Barcelonáig, onnan meg még ennyiért Tenerfiére. Nekem mondjuk az lenne a jó, ha olyan 150 körül kijönne kettőnknek oda-vissza. Vagy olcsóbb vonattal mondjuk Madridig, onnan repülővel Tenerifére? Hogy lehet olcsón odajutni?


Szállást milyen árban találhatunk? Kb. 1hétre, két főnek, és nászút, ha ez befolyásoló tényező


2012. máj. 3. 21:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Valóban madridi, barcelonai, vagy londoni átszállással a legolcsóbb. Több fapados is megy ezeken az útvonalakon (Wizzair, Ryanair, Easyjet). A 6eFt-os jegyeket azért ki kell fogni, de ha időben foglaljátok szerintem ki lehet hozni 50e körül/fő.
2012. máj. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem szeretnélek elkeseríteni, de nagyon olcsón nem fogod tudni megoldani az utazást. Ha lehetne, én minden hónapban kint töltenék egy hetet. A wizzair valóban repül a két spanyol nagyvárosba, de ilyen olcsón még sosem láttam jegyet. És onnan is ki kell fizetni a további utat. Egyébként szánjál rá időt (jó sokat) és nézzél szét a fapados járatok honlapján. Van olyan járat, ami Bécsből indul és nem kell átszállni. De Bergamoból és ha jól emlékszem Brüsszelből és talán Eindhovenből is van csatlakozás. A vonat sem hiszem, hogy sokkal olcsóbban jönne ki, viszont utálni fogod az egészet mire kiérsz.

A szállás miatt ne aggódj, az van bőven minden minőségben és minden árkategóriában. A booking-on nézzél szét.

Még egy gondolat az átszálláshoz: ha így akarsz utazni, előfordulhat, hogy akár mind a két irányban kell aludnod a tranzit városban és ne centizd ki a csatlakozást, bőven hagyjál rá néhány órát.

2012. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy még sosem vettem repjegyet meg nem is repültem, így nem tudom, hogy kell keresni :S


amúgy az olcsót azt ilyen 2-250.000Ft-ra értettem. Ez olcsó azokhoz képest, amilyen árakat utazási irodáknál láttam (1millió2 meg ilyenek..)

2012. máj. 21. 11:00
 4/5 anonim ***** válasza:

Én dolgoztam ott és Gran Canarián is, párszor megtettem ezt az útvonalat. 50eFt-nál sose volt több a jegy (oda-vissza), csak jóval előtte kell foglalni. 150-ből bőven megjárjátok ketten.

Azért ha nem vagy jártas, az utazási iroda is megfontolandó, szoktak olcsóbb utakat kínálni (200 alatt/fő). Ott legalább nincs annyi rizikó mint az átszállásnál, van transzfer, nem kell taxit fizetni stb.

2012. máj. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jelenleg brémai indulással komplett csomag van 90e Ft-ért több utazási irodánál is. Ebben szállás, félpanzió és az utazás is benne van (Brémától). Brémába meg ki lehet repülni 30e Ft-ért (oda-vissza Easyjettel).
2012. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!