Kezdőoldal » Utazás » Európa » Görögországi nyaralást egyénil...

Görögországi nyaralást egyénileg szervezve jobban megéri, mint utazási irodával?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan oldhatnánk meg az utazást, repülő gondolom drága, kocsival nem tudunk menni. Indulnak buszjáratok? Illetve szállást hol érdemes keresni? Booking.com?
2012. máj. 6. 20:32
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, vannak buszjáratok Budapest-Thesszaloniki-Athén felé. Szalonikiig 17 óra az út. Odafelé 24000, visszafelé 16000 forint a jegy, a szolgáltató az Eurolines. (Más-más cégek a buszok konkrét üzemeltetői, de ez foglalás szempontjából teljesen lényegtelen.) Hetente 4 járatpár közlekedik.


Vonat nincs, az OSZE, a görög államvasút úgy reagált a válságra (felsőbb utasításra persze), hogy egyebek közt a nemzetközi személyvonatokat is leállította.

2012. máj. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez elég drágának tűnik oda-vissza 40000Ft-ért.
2012. máj. 6. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Ennyiért elrepülsz fapadossal valamelyik szigetre is akár.

Booking szállásfoglalásra nagyon jó kis oldal.

2012. máj. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom, hogy akkor már inkább repülő, gyorsabb is. Köszönöm az eddigi válaszokat!
2012. máj. 6. 23:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Olcsóbb ha egyénileg mész. Tavaly utazási irodával voltunk Korfun. Megnéztem: ha idén mennénk egyénileg ugyanoda több mint 60 ezerrel olcsóbban jönnénk ki! Úgyh megfogadtuk, h ezentúl egyénileg megyünk mindenhova!
2012. máj. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
39%

..én nem nagyon kapkodnám el a Görög utak tervezgetését ,ahogy most a helyzet áll akár polgárháború sem kizárt.


Egyébként a booking és az otel.com is jó választás,mindkettöt szoktam használni foglalásra, az otel.com 10% kedvezményt is ad,ha "likeolod" öket a facebookon(kapsz egy kuponkódot,amit a foglalásnál megadva az ár tizedét megtakarithatod,korlátlanul felhasználható)

2012. máj. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a reptéri illeték 25 000 Ft, szóval a busszal jól jársz. Nem sok az a 40 000 Ft., ha azt nézed egy Budapest-Győr oda-vissza busz 10 000 Ft majdnem. Ha pedig nincs annyi pénzed akkor keress közelebbi helyet. Utazás,biztosítás, szállás, ottani fogyasztás minimum 150 000 Ft/ fő!
2012. máj. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!