Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Bulgáriáról,...

Mi a véleményetek Bulgáriáról, jó nyaraló hely fiataloknak?

Figyelt kérdés

Ide megyünk nyaralni Júliusba 6-an a barátaimmal: [link]

Mit gondoltok Bulgáriáról? Milyenek az árak? Tudnátok adni pár jó tanácsot? Előre is köszönöm! :)



2012. máj. 22. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt mindent megtalálsz, szerintem még erről a szállásról is van infó. [link]

Búlgária nekünk nagyon tetszett, de mi inkább a déli részekre jártunk (szozopol és környéke), az olcsóbb, csendesebb, családiasabb, hangulatosabb. A napospart és az aranyhomk nekem túristagyár, tömegnyomor. Mondjuk, mi gyerekekkel voltunk, már nem vagyunk tinik. Az aktuáli árakról a fenti linken sok infót találhatsz, valamint a kötelező látni és kóstolni valókról. A konyhájuk isteni és megfizethető. Az import italok (heineken,jager) ott is drágák, de a nemzeti italaik (pl. kamenitza, sumenszkó - ezek sörök) kedvező áron vannak és szerintem jók. A linket tényleg olvasd át, csak vegyél magad elé papirt, tollat, hogy a sok infót kijegyzeteld.

2012. máj. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem rossz hely.


Nagyon kedvesek a Bolgárok, de nem beszélnek idegen nyelveket. Ha elmész a turista övezetből, esélyed sincs rendesen kommunikálni velük, hacsak nem tudsz valamilyen szláv nyelvet.

Ettől függetlenül kézzel lábbal próbálnak ők... :-)

2012. máj. 23. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jól választottatok. Én is a Naposparton nyaraltam 2 évvel ezelőtt. Bármikor visszamennék. Bulizni nem voltam, de gondolom van rá jócskán lehetőség, sok fiatal mászkált arra öltözve. Boltban olcsón tudsz vásárolni élelmiszert és helyi italokat. És az éttermek is megfizethetőek. Ha nem szeretnétek sok pénzt szánni éttermezésre, akkor lehet találni gyrost és olajban kisütött mini halat is. A legtöbb szállodának van medencéje és jó a tengerpart is. Neszebárba pedig be lehet sétálni, de megy helyi busz is nagyon olcsón. Mi úgy tapasztaltuk, hogy a turizmusban dolgozók beszélnek valamennyit angolul vagy németül, de aki nem, az is nagyon segítőkész. Az üdülő övezet gyönyörűen ki van építve, maximálisan kiszolgál minden igényt, én nem éreztem hogy bántó lenne a zsúfoltság. Viszont amint elhagyjátok a turista övezetet, hihetetlenül nagy a szegénység. Tanácsnak pedig: érezzétek jól magatokat és kitartást a buszhoz!
2012. máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Repülővel megyünk! ;) Köszönöm szépen a válaszokat,sokat segítettetek! :)
2012. máj. 23. 12:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Az olajban sütött mini hal neve: caca

Kötelező megkóstolni, egy korsó hideg kamenitzával.

2012. máj. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Pénteken indulunk a Royal Dreams-be. Milyen volt a szállás ha megkérdezhetem? Magyar infót sajnos sehol nem találtam róla!
2012. aug. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Fiataloknak ? A legjobb döntés!
2013. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!