Kezdőoldal » Utazás » Európa » Repülővel utazom,10 kg-os...

Repülővel utazom,10 kg-os kézipoggyász megengedett. Milyen egy ilyen táska? Hogy képzeljem el?

Figyelt kérdés
Rokonom, aki vár kint mondta hogy ezen kívül kis táska sem lehet nálam, csak benne ebben a kézipoggyászban, amiből a repülőn kivehetem. Tényleg így működik ez? Tehát amikor szállok fel, akkor egy szál bőrönddel (?) kell felszállnom?
2012. jún. 10. 11:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kézipoggyász mérete adott, a légitársaság honlapján megtalálod


[link]


zöld repülős a kézipoggyász méret

2012. jún. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Szóval akkor mindenki ilyen pici bőrönddel fog menni? Mert gondolom azok vannak a többen, akik sok cuccot visznek, így kihasználják ezt is. És akkor tényleg majd a repülőn kell kivenni a kistáskámat amiben a személyes cuccaim lesznek?
2012. jún. 10. 13:03
 3/12 anonim ***** válasza:

feladhatsz bőröndöt is, de azért fizetni kell, mert gondolom fapadossal mész.

ha nem fapados akkor 20-23 kiló lehet az ingyen feladható pogyász. Több is lehet, de az megint fizetős

2012. jún. 10. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
melyik légitársaság?
2012. jún. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy lehet még pluszban is ráfizetéssel, de engem csak ez a kézipoggyászos dolog érdekel.

Ryanairrel.

2012. jún. 10. 15:42
 6/12 anonim ***** válasza:
én hátizsákkal szoktam menni, azt bele tudom gyömöszölni ebbe a mérődobozba. ka nem több mint 10 kiló akkor az a legegyszerűbb
2012. jún. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A Tesco-s Wenger bőrönd picivel vastagabb, mint 20 cm de talán még elmegy. A korábbi Fila bőrönd volt a legjobb méret.


Egyébként az utazás során a személyes cuccok is lehetnek a bőröndben, nem kell kivenni.

2012. jún. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De és amíg becsekkolok addig a kistáskámból adom az iratokat meg ilyenek és akkor majd bele kell tennem vissza a kézipoggyászba?
2012. jún. 30. 13:34
 9/12 anonim ***** válasza:

Becsekkolni online fogsz otthon.

Mikor a beszállító kapunál vagy, összesen egy poggyász lehet nálad.

2012. jún. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jó, akkor amikor ott ellenőrzik a beszállókártyámat, irataimat stb. Utána visszarakom őket a kézipoggyászba?
2012. jún. 30. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!